Ассоциация Предприятий Промышленной Автоматизации Украины

Новости   rss

Нові партнери АППАУ – Спілка наукових та інженерних об’єднань України

В кінці грудня АППАУ підписала договір про партнерство зі Спілкою наукових та інженерних об’єднань України (СНІО). Головною метою угоди є консолідація діяльності на реалізацію проектів по підвищенню конкурентоспроможності українського інженера та науковця в Україні та на Світовому ринку праці.

СНІО, http://snio.org.ua/ є одним з найстаріших професійних об’єднань України – початок діяльності датується 1869 р. (тоді «Русское техническое общество»). Ще в кінці 19-го століття  науково-технічні відділення організації були створені по всій Україні. Вони активно займались механіко-будівельними, електротехнічними роботами, питаннями водопостачання та каналізації в Києві, організацією трамвайного руху, газового та електричного освітлення, річкового судоходства.

 

Сьогоднішній статус та назву СНІО отримали в 1991 році, - відповідне свідоцтво видане Міністерством юстиції України №47 – як творче, громадське об’єднання вчених та спеціалістів зі статусом Всеукраїнського.

Згідно Статуту Союз НІО має колективних членів, які разом з її підрозділами вирішують актуальні науково-технічні проблеми.

 

Мета АППАУ в підписанні Угоди з СНІО – спільно вирішувати проблеми падіння статусності українського інженера, стандартів якості в підготовці кадрів та кооперації в міжнародній співпраці. Зокрема цікавим є досвід СНІО в програмах підготовки та сертифікації інженерів по стандарту Європейської Федерації Національних Інженерних Асоціацій (Fédération Européen d'Associations Nationales d'Ingénieurs).


Як вказано в підписаній Угоді, - «Сторони, згідно чинного законодавства та відповідно до своїх статутних завдань, об’єднують зусилля на добровільних засадах та за професійними інтересами науковців, інженерів, спеціалістів на створення національного науково-інженерного співтовариства, сприяють реалізації творчих і професійних інтересів своїх членів.»

Комментарии: