Ассоциация Предприятий Промышленной Автоматизации Украины

Форум лідерів – теми та спікери

Отже, наш форум стартує через 2 дні - програма повністю укомплектована. Другий форум буде багатим на нові, цікаві теми, дискусії, а також зустрічі в найбільш широкому складі, який ми будь-коли мали. Коротко представимо деяких спікерів та теми, а також цікавинки форуму, які вже нам добре відомі.

 

 

 

 Теми та спікери

Програма на сторінці форуму дає чимало деталей, все-ж  більше про теми, ніж про спікерів. Коментуючи й те й інше, намагатимемось збалансувати ці речі.

Панельна сесія

·         Форум відкриє Роман Зінченко –  євангеліст галузевих спільнот, зеленої енергетики та проектів сталого розвитку. Роман має багато цікавих проектів та регалій, - для нас найцікавішим є його досвід як  засновника української мережі енергетичних інновацій Greencubator, а також куратора та спів-організатора конференцій  TEDxKyiv , Smart Energy Forum, а також цілого ряду хакатонів - як TeslaCamp, Hack4energy, & Hackathon. Всі подібні речі ми тільки починаємо в АППАУ, тому досвід колеги, а також бачення «точок росту» українського ринку енергетики та хай-тек нам дуже знадобиться.

·         Юрчак Олександр, ген.директор АППАУ намагатиметься структурувати чимало речей в нашому розвитку, акцентуючи на головних темах форуму – Рівень гравців (на основі бенчмаркингового опитування), Стандарти якості та Технологічне прискорення.

·         Тему стандартів підхопить Сергій Шевцов, в.о. голови «Держстандарту». Оскільки АППАУ багато говорить останні роки про стандартизацію та курс на ЄС, - тема Сергія розширить та поглибить уявлення учасників про стан справ в стандартизації, зокрема будуть питання й про відміну чисельних ГОСТ-ів.

·         Максим Романов, керівник департаменту АСУ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (АМКР) представить проекти розвитку АСУ свого підприємства, акцентуючи на новому проекті – інтелектуальному сервісі для ремонту та ТО. Проект є інноваційним хоча б тому, що базується на ряді нових стандартів про які багато говоритимуть на форумі – Big data, ISA 88-95, Веб-сервіси тощо. Інтригуючим має бути зв’язок АМКР між цим внутрішнім проектом та європейською ініціативою «Горизонт 2020».

·         Геннадій Кабальский, керівник проектів від виробничої групи «Техінсервіс» представить ряд цікавих проектів групи, в яких ясно вимальовується образ «іншого інтегратора» - потужної технологічної фірми, здатної будувати лінії та заводи «під ключ».

В частині секцій відмітимо

·         Цікавим має бути виступ «Індасофт-Україна» - Володимир Патрахін, керівник відділу системної інтеграції має вже чималий досвід впровадження MES-систем в Росії та Казахстані.

·         Від пари Олег Михайлов (директор з розвитку АППАУ) та Антона Кротюка (TeraWatt Group) ми очікуємо розвінчування міфу про Industry 4.0 як щось абсолютно захмарне. Принаймі в частині деяких аспектів.

·         Дуже цікавою має бути також пара спікерів з кібер-безпеки. Вже добре знайомий нам з минулого форуму Гліб Пахаренко (ОВАСП-Україна) та тех. лід Bakotech Group Владислав Радецький пройдуться по актуальним завданням критичної інфраструктури промислових та енергетичних об’єктів в контексті недавніх кібер-атак.

Не будемо представляти всі інші доповіді – хай це залишиться невеличкою інтригою. Скажемо тільки, що керівникам рекомендується відвідувати секцію А, а спеціалістам – секцію В. Незважаючи на умовний поділ, секція А все-ж орієнтована на «навколо технічні» питання розвитку, в той час як фокус секції В – суто технологічний.

 

Дискусії

Родзинка форуму лідерів – наші панельні дискусії. Перша дискусія підніме тему стандартів якості в АСУ, друга – рівень взаємодії між гравцями. Обидві теми мають спільний знаменник у вигляді питання для всіх гравців ринку – «чи можливо та як утримувати планку якості в умовах безпрецедентного фінансового та цінового тиску в умовах кризи». Чимало західних вендорів та інтеграторів переживають сьогодні справжню драму – ринок в Україні продовжує падати, в той час як російський ринок, що завжди виручав в важкі часи наших інтеграторів (а по ланцюжку –й вендорів), -  закривається. Сценарій «голодних ігор» продовжує набирати обертів.

Чи є хоч якісь шанси серйозним гравцям розвивати бізнес в Україні? Яким чином? Як відреагують наші великі замовники на ці болючі питання? Чи все залежить тільки від них, або ж і чи самі гравці мають певні та ще не використані вікна можливостей?

 

Учасники форуму – зустрічі

2 великі перерви, обід та вечірня частина будуть чудовою нагодою для знайомств та спілкувань. Як і минулого року ми очікуємо продовження дискусій, але й просто приємних вражень від зустрічей друзів та колег, що давно не бачились.

Також це буде нагода відвідати стенди наших медіа-партнерів та вендорів, які будуть широко представлені в холі приміщення «Академія ДТЕК».

 

Інші цікавинки

До категорії «інше» віднесемо хіба що спеціальний звіт АППАУ по результатам недавнього опитування «Критерії якості АСУ та рейтинг гравців ринку». Всі учасники  отримають кольорову, друковану копію цього документу. Інші цікавинки хай залишаються інтригою )

***********

Отже, форум стартує через 2 дні. Останній шанс зареєструватись ще є. Маса цікавої інформації, інсайти ринку, позиція керівників та лідерів думок з різних сегментів ринку дадуть вам натхнення та чимало ідей для розвитку на 2016 рік.

Адже недаремно ми називаємо цей захід форумом лідерів – поєднання унікального формату, самих актуальних тем та дійсно цікавих спікерів та гостей відбувається тільки раз на рік.

 

До зустрічі на форумі. 

 

Комментарии: