Ассоциация Предприятий Промышленной Автоматизации Украины

Новости   rss

Главная

Нові партнери АППАУ – Спілка наукових та інженерних об’єднань України

В кінці грудня АППАУ підписала договір про партнерство зі Спілкою наукових та інженерних об’єднань України (СНІО). Головною метою угоди є консолідація діяльності на реалізацію проектів по підвищенню конкурентоспроможності українського інженера та науковця в Україні та на Світовому ринку праці.

Завдання інноваторів – демонструвати свою віру

Отже, вступаючи в активну фазу підготовку форуму лідерів 2016 декілька важливих тез від АППАУ для інноваторів – тих, хто активно розробляє - впроваджує нові рішення, нові підходи, тих хто готується до виступів, але також до десятків інших, які можливо поки навіть непомітні в публічній площині. Але вони точно є.

Програма заходів АППАУ на 1-ий квартал 2016

В 2015 АППАУ запропонувала ринку цікаву програму – ми мали 2 великі конференції, вже традиційні семінари на EIA / Elcom, майже щомісячні круглі столи чи семінари. Були також клубні зустрічі, вебінари, участь в заходах партнерів тощо. В цьому році програма буде не менш насиченою.

І що це власне таке - ISA 88?

Ми - разом зі всією спільнотою, - багато говоримо про стандарти. Але насправді ще дуже мало є просвітніх матеріалів по кожному десятків міжнародних стандартів, важливих для промислової автоматизації. І тим більше – українською мовою. Разом з колегами з Робочого комітету «Просвіта та підготовка кадрів» ми починаємо виправляти цю ситуацію. Першим йде ISA-88 – стандарт для керування періодичними процесами. Олександр Пупена з НУХТ зробив переклад посібника рівня tutorial, частину з якого ми друкуємо.

Интервью з Максимом Романовым об ISA-95 и развитии рынка

Максим Александрович Романов возглавил службу АСУ ТП на предприятии Arcelor Mittal Кривой рог (АМКР) в июле 2014 г. За это время ему удалось запустить в своем департаменте многие важные процессы – структурные изменения, внутренние обучения персонала, ведение ежеквартальных Хакатонов и другие полезные изменения. Но пожалуй самым главным с точки зрения стратегического развития АСУ ТП на предприятии стало введение стандарта ISA-95.

Подорож змін АППАУ або уроки 2015

Як прийнято підводимо підсумки року у вигляді резюме найголовніших подій помісячно. А також резюмуємо пройдений шлях у вигляді уроків. Отже, давайте згадаємо як це все було.

Почему выгодно вступать в АППАУ

Ассоциация «Предприятий промышленной автоматизации Украины» (АППАУ) - юридическое лицо, не коммерческая организация и единственная профессиональная структура, объединяющая разных игроков промышленных АСУ на рынке Украины. Миссия АППАУ - в просвещении рынка и создании профессиональных стандартов на рынке промышленной автоматизации. Ассоциация объединяет игроков всех категорий - как поставщики оборудования, интеграторы, дистрибуторы, конечные заказчики, ВУЗы и др категории.

Клуб «Технічний директор» - звіт по темі ROI-TCO-OEE

18 грудня АППАУ провела черговий клуб «Технічний директор». Цього разу це було радше схоже на круглий стіл інтеграторів з участю 2-х замовників на тему ефективності рішень АСУ та їх вкладу в фінансово-виробничі показники (ROI-TCO-OEE). Учасників зустрічі гостинно прийняла українська філія концерну АВВ. Участь в заході прийняли представники компаній КТС Груп, БМС Груп, Сатурн-Дата, ВАТ-Прилуки, OptiVision, Іноваційно Технічні рішення, Індасофт-Україна, Blumenbecker.

Rockwell Automation – в 50 лучших компаниях мирового маркетинга

Агентство Kapspot (США) постоянно отслеживает лучшие компании в области В2В маркетинга и определяет свои рейтинги. В 2015 году в число 50 лучших компаний мира вошел представитель области промышленной автоматизации – международный бренд Rockwell Automation. Ниже мы приводим описание этой истории с сайта Kapspot.

Слабый голос вендоров – это проблема лидерства

Готовясь к вебинару 24 ноября «Голос вендора vs голос заказчика» меня заинтересовал вопрос, насколько мнение крупных вендоров лидеров рынка представлено в отечественных изданиях по автоматизации, а также по другим каналам. Предметом сравнения и оценок был один главный вопрос – насколько «голос вендора» слышен в публичном, общедоступном пространстве по наиболее актуальным вопросам состояния - развития рынка и насколько этот голос релевантный. На первый взгляд выводы неутешительны – голоса большинства мировых брендов практически не слышны в Украине.

Архив публикаций:1-1011-2021-3031-4041-5051-6061-7071-8081-9091-100101-110111-120121-130131-140141-150151-160161-170171-180181-190191-200201-210211-220221-230231-240241-250251-252