Ассоциация Предприятий Промышленной Автоматизации Украины

«Критерії закупівлі в АСУТП: кращі практики, орієнтовані на ROI TCO – а не на ціну»

Круглий стіл АППАУ, 17 серпня. Стара-нова тема знову за столом дискусій. Стара – бо вже як кажуть «в печінках» - а віз все там, єдиних, загальноприйнятих підходів на ринку як протистояти ціновому тиску, що рушить якість – й досі немає. Нова – оскільки ми виходимо на новий етап підготовленими, як ніколи раніше.

І що це власне таке - ISA 88?

Ми - разом зі всією спільнотою, - багато говоримо про стандарти. Але насправді ще дуже мало є просвітніх матеріалів по кожному десятків міжнародних стандартів, важливих для промислової автоматизації. І тим більше – українською мовою. Разом з колегами з Робочого комітету «Просвіта та підготовка кадрів» ми починаємо виправляти цю ситуацію. Першим йде ISA-88 – стандарт для керування періодичними процесами. Олександр Пупена з НУХТ зробив переклад посібника рівня tutorial, частину з якого ми друкуємо.

Интервью з Максимом Романовым об ISA-95 и развитии рынка

Максим Александрович Романов возглавил службу АСУ ТП на предприятии Arcelor Mittal Кривой рог (АМКР) в июле 2014 г. За это время ему удалось запустить в своем департаменте многие важные процессы – структурные изменения, внутренние обучения персонала, ведение ежеквартальных Хакатонов и другие полезные изменения. Но пожалуй самым главным с точки зрения стратегического развития АСУ ТП на предприятии стало введение стандарта ISA-95.

Подорож змін АППАУ або уроки 2015

Як прийнято підводимо підсумки року у вигляді резюме найголовніших подій помісячно. А також резюмуємо пройдений шлях у вигляді уроків. Отже, давайте згадаємо як це все було.

Почему выгодно вступать в АППАУ

Ассоциация «Предприятий промышленной автоматизации Украины» (АППАУ) - юридическое лицо, не коммерческая организация и единственная профессиональная структура, объединяющая разных игроков промышленных АСУ на рынке Украины. Миссия АППАУ - в просвещении рынка и создании профессиональных стандартов на рынке промышленной автоматизации. Ассоциация объединяет игроков всех категорий - как поставщики оборудования, интеграторы, дистрибуторы, конечные заказчики, ВУЗы и др категории.

Клуб «Технічний директор» - звіт по темі ROI-TCO-OEE

18 грудня АППАУ провела черговий клуб «Технічний директор». Цього разу це було радше схоже на круглий стіл інтеграторів з участю 2-х замовників на тему ефективності рішень АСУ та їх вкладу в фінансово-виробничі показники (ROI-TCO-OEE). Учасників зустрічі гостинно прийняла українська філія концерну АВВ. Участь в заході прийняли представники компаній КТС Груп, БМС Груп, Сатурн-Дата, ВАТ-Прилуки, OptiVision, Іноваційно Технічні рішення, Індасофт-Україна, Blumenbecker.

Rockwell Automation – в 50 лучших компаниях мирового маркетинга

Агентство Kapspot (США) постоянно отслеживает лучшие компании в области В2В маркетинга и определяет свои рейтинги. В 2015 году в число 50 лучших компаний мира вошел представитель области промышленной автоматизации – международный бренд Rockwell Automation. Ниже мы приводим описание этой истории с сайта Kapspot.

Слабый голос вендоров – это проблема лидерства

Готовясь к вебинару 24 ноября «Голос вендора vs голос заказчика» меня заинтересовал вопрос, насколько мнение крупных вендоров лидеров рынка представлено в отечественных изданиях по автоматизации, а также по другим каналам. Предметом сравнения и оценок был один главный вопрос – насколько «голос вендора» слышен в публичном, общедоступном пространстве по наиболее актуальным вопросам состояния - развития рынка и насколько этот голос релевантный. На первый взгляд выводы неутешительны – голоса большинства мировых брендов практически не слышны в Украине.

Старт Робочого комітету «Просвіта та підготовка кадрів»

17 листопада 2015 р Робочий комітет АППАУ «Просвіта та підготовка кадрів» (далі - Комітет) офіційно запустив свою діяльність. В Комітет війшли 16 членів – представники кафедр КПІ,НУХТ, Львівської політехніки, ХНУРЕ, Криворізького університету, Одеської академії зв’язку, керівництво АППАУ, а також представники від замовників – ЧАЕС, АМКР, вендорів ДП «Фесто-Україна», «Клінкманн-Україна», інтегратора «Союзцветавтоматика».

Питер Мартин – как управлять ценностью в АСУ ТП

Порой испытываешь необычные чувства, когда слышишь человека, говорящего твои же мысли – и буквально в унисон. Подобное я испытал, изучая презентации CSIA и натолкнувшись на доклад Питера Мартина (Peter Martin, PhD, Vice president & Edison master, Schneider Electric US) на тему создания ценности в промышленной автоматизации.

Конференція «Просвіта ринку та підготовка кадрів» - звіт

Програма конференції вищих навчальних закладів (ВНЗ), що відбулась 15 жовтня в Національному університеті харчових технологій, в Києві, була насиченою не тільки на виступи різних учасників навчальних кафедр, а також від ринку. Ми мали потужний обмін думок, активні дискусії і в результаті - багато сгенерованих нових пропозицій щодо покращення ситуації з освітою та підготовкою кадрів на ринку промислових АСУ.

Є маса попередніх напрацювань, є група ТК185 по новому ДСТУ, є підтримка розробників е-платформ закупівель, є нові аналітичні напрацювання в рамках проекту Digital Twins.  Отже, залишилось «дотиснути» тему. Що ж, - спробуємо?

Програма заходу:

 • 14:30-14:45 Вступ, контекст та цілі заходу (О. Юрчак)
 • 14:45-15:30 Обмін інформацією – фіксуємо новий статус-кво (10 хв кожному спікеру)
  • Аналітика з Digital Twins по стану тендерів в системі Прозорро (М. Романов)
  • Аналітика з інших е-платформ (експерти е-платформ)
  • Кейси учасників ринку (охочі)
  • Спільне резюме - головні виклики стосовно роботи з системами е-закупівель
 • 15:30-16:00 Кращі практики вибору постачальників
  • Критерії, орієнтовані на ROI та TCO (група ТК 185)
  • Інші критерії – всі учасники
 • 16:00-16:20 перерва
 • 16:20-17:00 підведення підсумків

Захід відбудеться 17 серпня, з 14:30 до 17:00, за адресою: м. Київ, пер. Ярославський 1/3, HUB 4.0

Для участі – необхідна реєстарція, заповніть, будь ласка форму:

 

Архив публикаций:1-1011-2021-3031-4041-5051-6061-7071-8081-9091-100101-110111-120121-130131-140141-150151-160161-170171-180181-190191-200201-210211-220221-230231-240241-250251-259