Ассоциация Предприятий Промышленной Автоматизации Украины

Афіша подій на 2-е півріччя від АППАУ (оновлено)

Осінній діловий сезон обіцяє бути не менш насиченим та цікавим ніж попередні. Надаємо програму найбільш цікавих подій осені та грудня від АППАУ

А. Конференції, причетні до розвитку промислової автоматизації

 • 17-18 вересня – вперше фестиваль Tech Fest в Дніпрі за підтримки Interpipe. Цікава програма та чимало відомих учасників – Bosch, Festo, Renault, Hub 4.0, Boteon велика кількість ВНЗ та ІТ-розробників забезпечать масу цікавих стендів та зустрічей.
 • 20 вересня – конференція CIS-Events BIT-2016 в Києві. Окремо буде секція «навколо автоматизації» і вперше спільно з ІТ ми подискутуємо про те, які є спільні виклики в цифровій трансформації промислових підприємств.
 • 21 вересняDigital Tranformation Forum проводить IDC-Ukraine. Кейси, імена та бренди першої величини, різні напрямки цифрової трансформації – разом все це сприяє залученню керівного складу з різних ринків, вони там будуть точно.
 • 6-7 жовтняКиївський міжнародний економічний форум зведе разом вже не тільки і не стільки технічних директорів, - перші особи великих підприємств, економісти, депутати, банкіри, чільники уряду, а також родзинка форуму – велика кількість першокласних закордонних спікерів. I всі вони будуть говорити про глобальні зміни в епоху 4-ої промислової революції, та як це може стосуватись України.
 • 11 жовтня – в Запоріжжі відбудеться міжнародний Inco Forum. В програмі участь та доповіді чисельних представників торгових палат різних держав, наших урядовців та експертів з розвитку експорту. Ми презентуємо свій погляд на розвиток хай-тек.
 • 23-24 листопада – пройде 2-га конференція АППАУ для ВНЗ, – наших членів та партнерів на ринку промислової автоматизації. Головна мета конференції – прискорити консолідацію ВНЗ навколо викликів, які сьогодні йдуть від ринку. Програма – в підготовці.

АППАУ є партнером та спікером майже всіх вказаних заходів, а в конференції ВНЗ – організатором. В випадку платних заходів для наших членів передбачені знижки – але прискорюйте реєстрацію!

В. Круглі столи – зустрічі

 • 27 жовтня - «Вплив ІТ-технологій на R&D» - круглий стіл на цю тему збере разом розробників і не тільки систем управління, але й машинобудівників, технологів та розробників з інших промислових секторів. Програма – в підготовці.
 • 6 грудня – члени АППАУ зберуться на чергові збори, де розглянуть підсумки року, та пріоритетні напрямки розвитку на 2017 рік.

С. Тренінги, семінари та інші заходи з маркетингу, продажам та розвитку бізнесу (для вендорів та інтеграторів)

 • B2B Ray продовжує освітні програми для учасників ринку пром. автоматизації. Найбільш цікавими будуть тренінг 14-15 вересня для продакт менеджерів вендорів, та 14-15 жовтня про системний розвиток бізнесу – для керівників різного рівня.
 • 16 вересня пройде вже 3-я конференція Customer Experience Management (СЕМ-3). Важливість управління досвідом споживача – є топ темою також в цифровій трансформації та темі 4.0. Форум є орієнтованим на В2С ринки, але на В2В поки що в Україні немає ніяких обмінів подібного рівня. АППАУ неодноразово вказувала на великий розрив в цьому питанні: в той час як замовники ставлять свій досвід експлуатації та попередньої взаємодії в першу трійку критеріїв по наступному вибору постачальника, останні не мають жодних системних практик в питаннях управління цим досвідом.
 • 29 вересня пройде черговий форум по е-закупівлях Подія корисна для всіх керівників, менеджерів з продажу для того, щоб ще раз переглянути свої позиції, та переоцінити е-закупівлі з точки зору можливостей, - а не тільки загроз.

Всі заходи платні – запитуйте свою знижку в АППАУ.

D. Технічні дні, вебінари

 • 1 жовтня пройде технічний день автоматизації в Національному університеті харчових технологій. Головні тема – навколо стандартів ISA 88-95. Більш детальна інформація – тут

Програма буде оновлюватись – слідкуйте за нашими повідомленнями.

Комментарии: