Ассоциация Предприятий Промышленной Автоматизации Украины

Анонс подій АППАУ на квітень

Квітень буде дуже насиченим на різні події – фактично, щотижня АППАУ та наші члени братимуть участь в тому чи іншому заході. Пропонуємо вам цей перелік та запрошуємо приєднуватись.
  • 5 квітня – вебінар АППАУ на тему «Як підготувати кращий меседж». Головна тема – про незадовільний стан виробників компонентів та рішень, та як його покращувати. Особливо корисно для тих, хто візьме участь в EIA-2016. Участь – безкоштовно.
  • 12 квітня – круглий стіл АППАУ «Бар’єри та шлях росту на закордонних ринках». Ми вперше в широкому складі будемо обговорювати тему експорту інжинірингових послуг. Участь - орг. внесок – 50 грн.
  • 13 квітня – директор розвитку АППАУ Олег Михайлов буде спікером на партнерському заході HUB 4.0 “IT revolution forum: it’s time to grow». Участь – 800 грн.
  • 19-22 квітня – виставка Elcom / EIA 2016 – ми будемо представлені окремим стендом. Для відвідувачів – вхід безкоштовно.
  • 19 квітня – в рамках EIA-2016 відбудеться велика дискусія «Як прискорити рух інновацій» за участю провідних брендів та топ-менеджерів ринку АСУ ТП.
  • 20 квітня – найбільший в Україні iForum – з цікавими для нас потоками SmartCity та «освіта в інформаційну епоху». Від АППАУ будуть 3 учасники – ми намагатимемось захопити найцікавіші моменти. Вхід – за 740 грн на учасника.
  • 20 квітня – цікавий форум нашого партнера ММГ «Як збільшити продажі шляхом виходу на міжнародні ринки». АППАУ виступає інформаційним партнером заходу. Вхід – 400 грн при оплаті до 6 квітня.
  • 21 квітня – ми повертаємось до заходів на виставці ЕІА-2016 і продовжуємо тему експорту – о 14-00 відбудеться презентація програми EXORES АППАУ.
  • 25 квітня – до роковин аварії на Чорнобильській станції відбудеться 1-ша міжнародна конференція «Проблеми виходу з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища». В тематиці доповідей є питання цифрових технологій, а також smart city. АППАУ виступає партнером конференції та запрошує своїх членів до активної участі. Участь – безкоштовна.
  • 25-29 квітня – відбудеться щорічна HANOVER MESSE. На жаль, цього разу АППАУ не зможе ії відвідати, але ми запрошуємо до співпраці кожного з наших партнерів чи учасників ринку АСУ. Таку подію потрібно якомога більше освітлювати, як ми це робили 2 роки тому. Спеціальні умови АППАУ для експертів, хто хоче побути в ролі блогера, журналіста чи просто публічного експерта – див. по цьому посиланню.

 

Підсумовуючи – події будуть на різні смаки та інтереси. Найбільш важливими в Україні є теми Інновацій, Експорту та Smart City. Закликаємо учасників ринку – й особливо членів Асоціації та наші провідні бренди взяти активну участь. Як вже показує наш досвід, на фоні пасивності гравців ринку промислових АСУ, інформаційний простір тут же захоплюють гравці ІТ ринку. Тому не втрачайте свій шанс демонструвати вашу експертизу та позицію сотням потенційних замовників та партнерів.

 

Комментарии: