Ассоциация Предприятий Промышленной Автоматизации Украины

Домінантна позиція закупівельників як очевидне зло: що з цим робити?

Зустріч вендорів та інтеграторів хай-тек секторів 17 серпня. Дискусії та обміни по групах інтеграторів та вендорів промислової автоматизації дозволили ясно ідентифікувати одну спільну проблему –

«корінь зла» в тому, що доля проектів та високотехнологічного обладнання сьогодні повністю в руках відділів закупівель. 

Технічні директори, які мали б контролювати відповідність встановленим технічним політикам та критеріям якості, як правило самоусуваються або ж не в змозі контролювати хід тендерів. В результаті, завжди перемагає дешевший постачальник. Це не є тотальна картина на ринку, але вона дуже розповсюджена. Резюмуючи, прислів’я «ми не такі багаті, щоб купувати дешеві речі» - явно не стосується українських промисловців.

Що робити в таких ситуаціях? Ясної відповіді в гравців ринку немає – кожен намагається знайти свій рецепт. Але вже очевидно, що в програшу саме якісні постачальники продуктів та послуг.

З метою обмінів кращими практиками, а також пошуку механізмів впливу АППАУ разом клубом В2В Ukraine, 17 серпня організують спільну зустріч вендорів та інтеграторів хай-тек ринків.

В програмі:

  • Оглядові виступи та пропозиції
    • Факти, що відбувається на ринку, яка загальна картина, негативні наслідки стратегії «лиш би дешевше»
    • Як змінюють ситуацію на ринку системи як Prozorro
    • Можливі стратегії протидії
  • Мозковий штурм в групах - «як протидіяти»

До виступів запрошуються охочі з категорій вендорів, інтеграторів, а також від експертів ринку, хто глибоко аналізував дану тему і володіє ринковою статистикою.

Зустріч відбудеться, 17 серпня з 16 до 19 години за адресою: вул. Хрещатик 27-А, 2-й поверх, НСЖУ

Орг. внесок – 100 грн з учасника заходу.

Для участі в заході необхідна реєстрація. Заявки до участі надсилайте, будь ласка, на info@appau.org.ua. Або заповніть форму:

Комментарии: