Ассоциация Предприятий Промышленной Автоматизации Украины

Графік подій на 2-ий квартал

Члени АППАУ та нашої спільноти активно почали рік. Позаду звітні збори, семінар з Індійським посольством, тренінг по маркетингу, форум лідерів, декілька вебінарів та круглих столів. Що попереду – надаємо уточнений графік на 2-ий квартал 2017

Березень

 • 23 березня, 17-00 – вебінар, онлайн нарада, для експертів клубу i-Control (організатор – АППАУ). В програмі – цілі та завдання по групах експертів, єдиний інструментарій, методики та спільні плани дій.
 • 25-26 березня, м. Київ – партнерська асоціація AgTech проводить в м. Києві хай-тек Hackathon для агроіндустрії. Подія корисна для інтеграторів та розробників що працюють в агросекторах, а також для викладачів ВНЗ. Деталі - тут
 • 29 березня, м Київ - партненри АППАУ, український журнал про фінтех та діджитал-економіку "Future" спільно з британським Фінтех-медіа "The FinTech Times" в рамках дискусійного майданчика FUTURE INNOVATION LAB проведуть трансфьюжн-сесію на тему: «Цифрова економіка та її вплив на галузеві трансформації». Детельніше тут

Квітень

 • 10-11 квітня – тренінг по ISA 88 (IEC 61512), І4.0 (організатори – АППАУ, НУХТ). Тема розробляється в деталях з минулого року – маса напрацювань від Олександра Пупени, доцента кафедри АКІТ НУХТ вже доступні публічно. Цей тренінг є логічним продовженням систематизації знань в області АСУ ТП рецептурних, та періодичних процесів. Must be для інтеграторів та кінцевих замовників з харчової, фармацевтичної та інших галузей, де потрібна часта зміна рецептури. Деталі – тут.
 • 11-14 квітня – виставка EIA-2017, м. Київ (організатор Euroindex). Традиційна №1 українська виставка промислової автоматизації. Теми цього року, що плануються разом з АППАУ – технології 4.0 в енергетиці та питання кібер-безпеки.
 • 19 квітня – круглий стіл «Розвиток технопарків: як прискорити» в КПІ (організатори – АППАУ та НТСА). Очікуємо обмін досвідом, а також позицію експертів по ключових питаннях розвитку хай-тек сегментів (і не тільки ІТ). Одне з ключових питань – як запобігати відтоку кадрів в ІТ з інших хай-тек сегментів.
 • 24-28 квітня – Hannover Messe, Ганновер, Німеччина, І4.0. Традиційна №1 європейська та світова виставка промислової автоматизації та ІТ в Німеччині. Цього року АППАУ планує разом з членами детальне висвітлення виставки у всіх аспектах.
 • 25-27 квітня – конференція «Рішення ІТ-АСУ для інфраструктурних об’єктів», м. Славутич (організатори – ЧАЕС та Славутицька філія КПІ). Для тих, хто не їде в Ганновер – саме час в Славутич. Чудова атмосфера, участь всіх ланок місцевої влади, чимало енергетиків, відвідування ЧАЕС, ну а головне – тематика та хакатон хай-тек для завдань інфраструктурних об’єктів. Деталі – тут.

Травень

 • 18-19 травня – тренінг по ISO 22400 (організатор – АППАУ). Тренінг по системі виробничих КРІ призначений для кінцевих замовників підприємств. Планується разом з російським центром MES систем. Деталі – згодом.
 • 31 травня – форум BIT-2017, І4.0 м. Дніпро (організатор CIS-Events). Традиційний травневий форум в Дніпрі промислових АСУ-ІТ, де АППАУ веде секцію по автоматизації. Велика кількість учасників, місцевих підприємств – гарантована.

Червень

 • 3-я декада - Конференція «Індустрія 4.0 в металургії», Interpipe, м. Дніпро. Деталі – згодом.

Липень

 • 5 липня – конференція Product Management for Innovation: Manufacturing & Hi-tech (організатори – АППАУ та B2B Ukraine). Продуктовий менеджмент – від розробки до просування промислових та хай-тек продуктів – є ключова дисципліна для інновацій. Однак висококваліфікованих продакт менеджерів мало в промислових сегментах, керівництв приділяє цьому мало уваги й проф. стандарти не встановлені. Конференція покликана змінити ситуацію в цій області.

Графік вебінарів та круглих столів часто змінюється, й ми даємо його в поточному режимі – слідкуйте за нашими анонсами.

Плануйте участь в заходах АППАУ – ключових для вашого розвитку бізнесу.

 

Комментарии: