Ассоциация Предприятий Промышленной Автоматизации Украины

Новости   rss

До АППАУ приєдналася компанія ОВЕН – вітаємо нового члена асоціації!

Компанія ОВЕН - вітчизняний виробник пристроїв для промислової автоматизації та контрольно-вимірювальних пристроїв (логічні контролери, програмовані реле, перетворювачі частоти, вимірювачі-регулятори, датчики температури, тиску, рівня та ін.) Компанія вийшла на ринок України у 1997-му році та на сьогоднішній день займає провідні позиції у галузі.

Обладнання ОВЕН широко застосовується в системах автоматизованого контролю технологічних процесів у різних галузях промисловості: хімічній, харчовій, машинобудівній, аграрній, а також в енергетиці та на об'єктах житлово-комунального комплексу, в системах кліматичного контролю та водопідготовки.

ОВЕН - надійні та доступні рішення для промислової автоматизації

Серед українських виробників КВП тільки у компанії ОВЕН є налагодженим повний цикл безперервного виробництва та тестування продукції, за рахунок чого забезпечується високий рівень якості та надійності виробів, які випускаються. На підприємстві функціонують власний відділ випробувань та метрологічна служба.

Пристрої ОВЕН повністю відповідають вимогам щодо обладнання загальнопромислового призначення, проходять розширений комплекс випробувань та мають усі необхідні сертифікати. Окремі лінійки пристроїв випускаються у вибухозахищеному виконанні.

Усе обладнання, яке випускається компанією, повністю сумісне з версіями пристроїв, створеними раніше, та підтримує загальноприйняті стандарти та протоколи обміну інформацією.

Фахівці компанії розробляють не тільки вільно-програмовані пристрої, але й готові спеціалізовані рішення для таких галузевих застосувань як:

  • водопідготовка та теплопостачання у сфері ЖКГ та виробництва;
  • вентиляція та кліматичні системи;
  • електроенергетика;
  • газове господарство;
  • сільське господарство;
  • нафтопереробні комплекси;
  • лінії пакування та фасування;
  • диспетчеризація;
  • захисна автоматика.

Сучасні виробничі потужності та оптимізація технологічних процесів дозволяють компанії випускати обладнання, яке відповідає світовим стандартам якості, підтримуючи при цьому оптимальний рівень цін на продукцію.

Сподіваємося, що в складі АППАУ компанія ТОВ "ВО ОВЕН"  підвищить єфективність своїх виробничіх та бізнес процесів!

Детальніше про обладнання та рышення ТОВ "ВО ОВЕН" - на сайті компанії

 

 

Комментарии: