Ассоциация Предприятий Промышленной Автоматизации Украины

Новости   rss

Главная

Слабая масштабируемость – как главный тормоз выхода на новые рынки. Часть 1.

Слабая масштабируемость технических решений и методов ведения бизнеса является главным тормозом нашей системной интеграции в выходе на зарубежные рынки и шире – на любые новые рынки.

Індустрія 4.0 – 4 Індустріальна Революція

На Світовому Економічному Форумі 2016 в Давосі оголосили: «Четверта Індустріальна Революція» розпочалася. Німецький Уряд заявив: «Arbeiten, громадяни, будуємо Індустрію 4.0!». А американці і різного роду стартапери вже декілька років стверджують, що настає ера «Інтернету всього на світі». Китайці стверджують: «де криза, там і можливості». Спробуємо розібратись в темі і пошукати можливості для українських інженерів і бізнесу.

Аналитический отчет «Критерии качества АСУ: пора изменить подходы»

В начале года АППАУ провела опрос, результаты которого были презентованы на февральском форуме лидеров АСУ. Сегодня мы представляем аналитический отчет, который резюмирует эти результаты, а также 2 важные дискуссии, состоявшиеся в эти месяцы в рамках мероприятий АППАУ и ее партнеров.

Хакатон на АМКР – как зеркало движущих сил украинской пром автоматизации. Часть 2

2-ая часть отчета о Хакатоне, 26-27 февраля на АМКР, предлагает вашему вниманию разбор тех самых «движущих сил» - кто же сегодня на самом деле рулит развитием АСУ ТП. Вначале мы рассмотрим ситуацию отсутствия на Хакатоне интеграторов и вендоров, посмотрим, как они реагировали на вопросы в соц сетях, а далее придем к формированию новых вызовов.

Хакатон на АМКР – как зеркало движущих сил украинской пром автоматизации. Часть 1.

26-27 февраля в Кривом Рогу прошел 6-ой Automation Hakhaton - единственное, уникальное мероприятие в Украине в области АСУТП, где разработчики промышленных АСУ демонстрируют свой уровень и класс, выдвигая новые инновационные идеи и проекты. Дирекция АППАУ в полном составе впервые посетила Хакатон для того, чтобы разобраться по-сути «что же это такое».

2-ий форум лідерів – включення другої передачі

Другий форум лідерів промислових АСУ був по загальним оцінкам та відгукам більш цікавим та насиченим, ніж рік тому. Інтенсивність ідей, обмінів, думок інколи перевищувала фізичні можливості їх осмислення. Це було реальне включення «другої передачі швидкості» в русі, який спрямовує АППАУ. Втім, спробуємо зафіксувати хоча б головні ідеї з того, що на поверхні.

Форум лідерів АСУ, 18 лютого – фото звіт

18 лютого відбувся 2-ий форум лідерів промислових АСУ, в якому прийняло участь близько 100 провідних вендорів, інтеграторів, промислових підприємств та представників ВНЗ. Подія була дуже насичена як емоціями, так і цікавими обмінами, ідеями та дискусіями. Подаємо в цьому огляді фото звіт з форуму.

Форум лідерів – теми та спікери

Отже, наш форум стартує через 2 дні - програма повністю укомплектована. Другий форум буде багатим на нові, цікаві теми, дискусії, а також зустрічі в найбільш широкому складі, який ми будь-коли мали. Коротко представимо деяких спікерів та теми, а також цікавинки форуму, які вже нам добре відомі.

«Техінсервіс» – лідер у важкій категорії інтеграторів… чи щось зовсім інше?

18 лютого на форумі ми оголосимо підсумки нашого опитування щодо кращих компаній в категорії вендори, інтегратори та замовники. Очікуючи на кінцеві результати, давайте подивимось на критерії оцінки та приклад окремої фірми, здобутки якої в сфері інжинірингу не викликають сумнівів сьогодні майже ні в кого, – принаймні ми це далі аргументуємо тими самими критеріями. Мова про Виробничу групу «Техінсервіс».

Галузь ІТ – як бенчмарк для АСУ ТП

Тема бенчмаркингу буде однією з головних на нашому форумі 18 лютого. В аналітиці наших опитувань та в обговореннях на форумі ми спробуємо встановити планку кращих підприємств по категоріям інтегратори, вендори та кінцеві замовники. Це і є метод бенчмаркингу. Для кожного активного учасника ринку це необхідно, щоб порівняти кращий рівень з власним, зрозуміти хто лідер, та наскільки далекий ваш відрив від нього. Бенчмаркинг є ефективним та популярним інструментом для оптимізації процесів та робочих практик будь-якого рівня, пошуку нових стратегій, стимулів для прискорення тощо. Водночас з галузевим бенчмарком для всього ринку АСУ ТП давно вже все відомо – ним є галузь ІТ. Отже давайте порівняємо де ми по відношенню до ІТ.

Архив публикаций:1-1011-2021-3031-4041-5051-6061-7071-8081-9091-100101-110111-120121-130131-140141-150151-160161-170171-180181-190191-200201-210211-220221-230231-240241-250251-258