Ассоциация Предприятий Промышленной Автоматизации Украины

Новости   rss

Європейська програма Horizon 2020

Практичний семінар: «Європейська програма Horizon 2020: можливості ДПП українських підприємств ІКТ-індустрії для цифрової трансформації України (Індустрії 4.0) в європейських вимірах», 17 серпня 2017 р. .

Якщо Ви розробник в галузі інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), промислової автоматизації та Smart industries solutions з конкурентними інноваційними розробками, але Вам бракує фінансових можливостей для комерціалізації розробки та виходу на український і європейські ринки , тоді цей семінар для Вас!  

Мета семінару - професійно проінформувати українські підприємства і зацікавлені сторони про нову можливість отримати безповоротне фінансування по механізму ДПП і встановити виробничу кооперацію з підприємствами з Європи; первинна консультація, знайомство та розгляд конкурсів (CALL,TOPIC)  з ІКТ/ Smart industries solutions для підбору підходящого під наявні розробки.

Питання, які будуть розглядатися на семінарі:

 • Що таке Горизонт/Horizon 2020? 
 • Види діяльності та фінансування: безповоротне фінансування інновацій по механізму ДПП, виробнича кооперація з підприємствами Європи , Технологічні платформи
 • Інструменти фінансування середнього та великого бізнесу (річний обсяг до 1,5 млрд.грн.)
 • Як взяти участь?
 • Пошук цільових конкурсів (CALL,TOPIC)
 • Пошук партнерів
 • Реєстрації та валідації українських підприємств
 • Підготовка та подання Пропозиції
 • Навіщо нам Горизонт 2020?

ПРАКТИЧНА СЕСІЯ:  Oгляд конкурсів (CALL,TOPIC)  з ІКТ, Industrial Automation та Smart industries solutions

 

Ведучий семінаруВолодимир Матюшко, к.т.н., експерт Horizon/Горизонт 2020 з  питань пошуку цільових конкурсів, партнерів, реєстрації та валідації підприємств, підготовки і подачі Пропозиції, а також супроводження до отримання фінансування. Переглянути профіль експерта та зєднатись з ним - через Linkedin, через Facebook

Організатори: Асоціація підприємств промислової автоматизації України та HUB 4.0

Цільова аудиторія:

 • Підприємства  в сфері ІТ, телеком , Індустрії 4.0 та промислової автоматизації
 • СВБ з  інноваційними ІКТ-розробками в таких предметних галузях як   фармацевтика, біотехнології, авіабудування, машино-приладобудування, нанотехнології, енергоефективність, транспорт та інші високотехнологічні галузі;
 • Неприбуткові дослідницькі організації
 • Навчальні заклади з ІКТ, пром автоматизації та інших хай-тек

УВАГА! Участь у семінарі тільки за умов попередньої реєстрації та заповнення анкетної форми

Підтвердження та запрошення будуть надіслані на електронну пошту. Після отримання запрошення необхідно здійснити  оплату.

Дата проведення:  17 серпня 2017 р.

Час проведення: 9.00 – реєстрація учасників, 9.30 – початок семінару. Тривалість 3 години.

Місце проведення: м. Київ, пер. Ярославський 1/3, HUB 4.0.

Умови участі: безкоштовно для дійсних членів АППАУ та підприємств кінцевих замовників. Для ВНЗ-членів АППАУ - по домовленості (важливі зобов'язання по написанню проектів). Для інших категорій - 500 грн за 1 учасника.

По питанням - звертатись на info@appau.org.ua або на телефон 050 327 34 61

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА. 

Програма Horizont 2020: українські підприємства мають можливість взяти участь в Європейській програмі горизонт 2020 (Horizon 2020). Горизонт 2020 пропонує велику різноманітність можливостей фінансування наукових досліджень та інноваційної діяльності через конкурси, які викладені в програмі роботи Horizon 2020. Зокрема підпрограма «Індустріальне лідерство» підтримує такі ключові технології, як ІКТ, нанотехнології, матеріали, біотехнології, виробництво, космос. Розмір фінансування від 100 тис. евро до 3 млн. євро. Залежно від типу проекту ЄС фінансує від 70-100% суми розробки. Також українські підприємства можуть знайти серед учасників Горизонт 2020 партнерів в країнах-членах ЄС з розробки і виводу на європейські ринки інноваційних продуктів. Програма має широку тематичну спрямованість і спрощену процедуру для участі інноваційних підприємств малого та середнього бізнесу (МСБ).

 Практичний семінар

Комментарии: