Ассоциация Предприятий Промышленной Автоматизации Украины

Новости   rss

Графік подій на 2-е півріччя, липень

Червень що завершив 1-ше півріччя, був рекордним на кількість заходів – щотижня ми мали щонайменше одну подію. Друге півріччя буде не менш інтенсивним – надаємо попередній графік. Починаємо з липня – далі буде нарощуватись.

Липень

4 липня - семінар "Discover Ukraine 4.0" в Берліні, Німеччина. АППАУ залучає 3-х учасників руху 4.0 - IT-Enterpirse, Azov Controls та Fractal. Організатори - Посольство України в Німеччині, компанія Rehbock& Friends, АППАУ. 

 

11 липня – форум Digital Ukraine представлятиме головні напрямки, розроблені в програмі Digital Agenda Ukraine. Організатор - Hi-Tech Office Ukraine, АППАУ буде виступати з презентацією про Індустрію 4.0

Для кого  - перші особи стейкхолдерів руху 4.0. Участь – по запрошенням.

 

12 липня – круглий стіл, установче засідання учасників медіа-хаб «Індустрія 4.0».  Організатори - Інститут стратегічних досліджень ім. Голди Майєр та Інститут професійного лобіювання та адвокації.

Для кого  - керівники корпоративних комунікацій та піару, перші особи всіх стейкхолдерів руху 4.0. Участь – безкоштовно, по запрошенням. 

 

18 липня – перше засідання Технічного комітету 185 «Промислова автоматизація».  Організатор – АППАУ.

Для кого  - експерти i-Control та ТК 185. Участь – безкоштовно, по запрошенням. Програма – тут

 

26 липня – круглий стіл – обмін «Як встигати за змінами (як вчасно виробляти сильні меседжи в складному контексті що швидко змінюється)», - має на меті покращення здатності членів АППАУ та B2B Ukraine швидко реагувати на зміни в зовнішньому середовищі. Організатор – АППАУ.

Для кого  - члени АППАУ та  В2В Ukraine, керівники маркетингу та продуктові експерти. Участь – безкоштовно, по запрошенням. Програма та реєстрація – тут.

 

Комментарии: