Новини
Бізнес-сніданок – для керівників, членів АППАУ

26 жовтня, 9:30 – 11:30 Традиційна зустріч цього разу збирає керівників вендорів та інтеграторів. Головні питання пов’язані з плануванням бюджетів на наступний рік. АППАУ вперше запропонує експрес-метод спільного визначення об’ємів / темпів росту по сегментам, що широко практикується в Європі …

Schneider Electric Ukraine запрошує відвідати безкоштовний семінар «Кібербезпека систем промислової автоматики»

14 вересня 2017, 11:00 – 13:00, Одеса, виставковий комплекс морського вокзалу, вул. Приморська, 6. Зал №1

На Interpipe TechFest в Днепре впервые пройдут соревнования по мехатронике

16-17 сентября в рамках фестиваля науки, техники и современных технологий Interpipe TechFest 2017 пройдут соревнования по мехатронике. Это – первые подобные соревнования среди днепровских студентов, а также первые всеукраинские соревнования среди профи – сотрудников промышленных компаний.

«Установи и работай» – новый манипулятор с системой управления

Высокодинамичный плоский портал EXCH бьет все рекорды скорости. Он на 30% быстрее, чем любая стандартная декартовая система перемещения, в то время как первоначальные затраты сопоставимы.

Schneider Electric представляет новый процессорный модуль для универсальных панелей оператора GTU

Сенсорные панели оператора Magelis GTU – это высокопроизводительная серия ЧМИ, разработанная по уникальной концепции модульности. Она позволяет вам выбрать лучшую комбинацию дисплеев и процессорных блоков, соответствующих любым требованиям архитектур промышленной автоматизации.

Головна
Бізнес-сніданок – для керівників, членів АППАУ

26 жовтня, 9:30 – 11:30

Традиційна зустріч цього разу збирає керівників вендорів та інтеграторів. Головні питання пов’язані з плануванням бюджетів на наступний рік. АППАУ вперше запропонує експрес-метод спільного визначення об’ємів / темпів росту по сегментам, що широко практикується в Європі та в інших галузях.

Dyslab
Лабораторія соціальних інновацій Dystlab приєдналася до руху Індустрія 4.0 в Україні

Вітаємо нового учасника руху Індустрія 4.0 в Україні! Dystlab розвиває проекти в сфері технічної освіти та підвищення кваліфікації інженерів: від дистанційного навчання і онлайн-курсів — до віддалених стажувань, профорієнтації та працевлаштування.

глоссарий
Глосарій 4.0 – як тест на дієвість ВНЗ

Глосарій в будь-якій сфері – це основа базових знань, взаєморозуміння та розвитку.  Здавалось би,  це очевидно для всіх освічених людей – не можна плутати чорне з білим. Це – шлях в нікуди. Але чому ж тоді так важко в Україні знайти глосарії по цілому ряду технічних дисциплін, – і тим більше в інноваційному розвитку?

Результати конкурсу Industry 4.0 Ukraine

21 вересня в Києві відбувся фінал конкурсу Industry 4.0 Ukraine, що був організований агентством CIS Events Group при підтримці Асоціації підприємств промислової автоматизації України (АППАУ). Конкурс проводився вперше серед  учасників руху «Індустрія 4.0 в Україні» та інших учасників ринків хай-тек.

Industry 4.0 landscape of Ukraine 2017 – версия 1.0

Landscape – ландшафт, карта или меппинг игроков по сегментам, – простой и популярный способ в диджитал технологиях для того, чтобы обозначать технологических инноваторов. Повторяющийся из года в год подобный анализ также дает понимание динамики роста рынка новых технологий. Итак, – какой наш ландшафт 4.0 2017? 

Industry 4.0
Екосистеми в промислових хай-тек: Синергія. Інтернаціоналізація. Інновації. Make the right choice

В Україні, як гриби, ростуть різноманітні хаби і разом з ними – кількість молодих інноваторів. Й хоча досі ще дуже мало з них мають відношення до промислових застосувань, тренд безумовно буде поширюватись і на них.