Консультанти по фандрейзингу Індустрії 4.0

Згідно попередньої оцінки в програмі EIF, АППАУ виділяє 4 різні ролі – відповідно різним завданням й також різній спеціалізації консультантів. Згідно попередньої оцінки в програмі EIF, АППАУ виділяє 4 різні ролі – відповідно різним завданням й також різній спеціалізації консультантів.

  1. Консультант по фандрейзингу – виконує комплекс робіт по консультуванню учасника групи EIF – від аудиту компанії та її пропозиції цінності й до написання грантової заявки.
  2. Консультант по експорту та інтернаціоналізації – комплекс консультаційних робіт, пов’язаних з виходом на зарубіжні ринки, включно з допомогою в дослідженнях та вибору ринку, розробкою стратегій входу, позиціонуванням та пропозицією цінності, тактиками лідогенерації тощо.
  3. Технологічний брокер – це менеджер, який на відміну від консультанта по фандрейзингу не готує заявки, але є важливим посередником (наводчиком), здатним зв’язувати учасника групи EIF з важливим проектом, чи контрагентами, чи іншими партнерами, оптимізуючи й налаштовуючи при цьому бізнес-підходи до участі в проекті. Виконання цієї ролі вимагає розуміння та постійного моніторингу технологічний тенденцій в конкретній темі чи сегменті ринку (наприклад, Штучний інтелект чи Інтернет речей) та знання ринку міжнародних акторів, провайдерів, розробників та інтеграторів в Україні у вибраному сегменті.
  4. Інформаційний брокер – це менеджер, який на відміну від технологічного брокера, не зобов’язаний глибоко розбиратись в окремій темі інновацій 4.0 чи експортної ніші.  Натомість він досконало володіє потоками інформації навколо цієї теми й може вчасно інформувати фірму Х про наявність того чи іншого проекту, дотичного до її сфери діяльності, а також зв’язувати з відповідними контрагентами чи партнерами.

Виконавча дирекція АППАУ запрошує до співпраці консультантів, які готові надавати послуги в зазначених ролях по темі промислових хайтек та Індустрії 4.0.

Деталі програми EIF – за посиланням.