Технічний комітет 185 «Промислова автоматизація»

Місія ТК 185 гармонізація міжнародних стандартів Індустрії 4.0 для українського ринку. Комітет об’єднує більше 20 експертів, які займаються перекладом, адаптацією та впровадженням міжнародних стандартів IEC/ISO у середовищі промислових підприємств.

Типові продукти та послуги для членів АППАУ: експерти технічного комітету пропонують консультації, тренінги та проекти запровадження стандартів безпеки, кібербезпеки, вертикальної інтеграції систем управління та виробничих КPIs. На черзі в 2022 інші стандарти Індустрії 4.0.

Можливості та переваги для членів АППАУ пов’язані з особливостями інтеграції послуг та можливостей ТК 185 у власні програми розвитку ринку. Тобто, просування будь-якого з ключових стандартів Індустрії 4.0 має двояку роль. З одного боку, це однозначно розвиває ринок й потрібно кінцевим замовникам, також навчальним закладам, інтеграторам, отже це в кінцевому рахунку збільшує попит на нові рішення та технології для всіх учасників ринку. З іншого велике значення має те, хто конкретно просуває ті чи інші стандарти. Адже в це просування досить легко інтегрувати приклади, послуга та рішення саме вашої компанії. Таким чином, ТК 185 може сприяти встановленню ідейного лідерства саме вашого бренду.