Цифрові активи АППАУ

Цифрові активи АППАУ є численними це 5 веб-сайтів, близько 10 груп та  сторінок в соціальних мережах, база контактів в 5+ тис контактів, платформа метчмейкингу, база знань (звіти, білі книги, гайди) тощо. Цифрові активи відіграють ключову роль у встановленні онлайн присутності АППАУ, покращенню нашого спільного позиціонування та іміджу, а також колективної співпраці. Друга роль цих активів сприяння покращенню показників зростання для кожного з наших членів асоціації. Адже ці активи це спільні, тобто, ваші активи, якими ви можете користуватись, розміщуючи ваш контент та спрямовувати трафік на ваші, індивідуальні ресурси.

Типові продукти та послуги для членів АППАУ: власне, всі вказані вище активи і є цифровими продуктами, які виконавча дирекція АППАУ підтримує та розвиває для учасників своєї спільноти, й ширше, руху 4.0 в Україні.

Можливості та переваги для членів АППАУ: наявність продуктів не означає, що наші члени вміють ними користуватись. Подібно як звичайні користувачі використовують до 20% функцій своїх смартфонів, так і з нашими активами ще дуже мало членів АППАУ їх використовує інтенсивно та регулярно. Тому спільне завдання на 2022 максимізувати їх використання для наших членів. Далі в кожному з активів, що представлені нижче ви бачите “слід”, тобто, підтримку цифрових інструментів.