Skip links

“День робототехніки” на базі проєкту DIH², 21 лютого

Запрошуємо Вас взяти участь у наступній події “День робототехніки” на базі проєкту DIH², яка відбудеться 21.02.2023 в 11:00 за київським часом у м.Запоріжжя, Запорізька ТПП.

Разом із нашими колегами ми будемо обговорювати актуальні тематики та важливі новини на ринку робототехніки, перспективні проєкти по співпраці членів спільноти та програми грантового фінансування по цьому напрямку. Протягом 4 годин ви зустрінетесь зі сторонами, які можуть бути залученими до ваших майбутніх проектів з робототехніки, прийняти участь у дуже цікавих експертних бесідах та отримати відповіді на ваші різноманітні запитання.

Програма події:

11:00 Вступ, головні питання програми (Юрчак О., АППАУ)

11:15 Презентація нових грантових програм Horizon (Соболевська Л., АППАУ)

11:45 Взаємодія з програмою EIF: досвід створення консорціумів бізнес-об’єднань, МСП та  технологічних експертів для участі у проєктах з бюджетами більше 1 млн дол (Юрчак О., АППАУ)

12:15 Промислові роботи FANUC: найефективніші рішення для інтелектуальної автоматизації найскладніших завдань на виробництві (FANUC Ukraine). 

13:00 Перерва

13:30 Автоматизація і роботизація робочих процесів, адитивні технології 3D друку,  нові методики створення технологічних процесів зварювання на виробництві, особливості підбору обладнання і зварювальних матеріалів. Концепція розвитку українського промислового сектору і реформації українських підприємств до нових міжнародних стандартів (Triada-Welding).

14:30 Питання – відповіді

15:00 Завершення наради

Рекомендуємо ознайомитись з новими грантами на нашій платформі тут.

Користуючись нагодою також запрошуємо вас доєднатись до навчальних курсів проєкту DIH² – учасником якого є АППАУ. За посиланням ви знайдете багато цікавих онлайн курсів: по І4.0, цифровій трансформації, бізнес-моделях, цифровому маркетингу тощо.

Участь в події безкоштовна за умови реєстрації:

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.