Індустрія 4.0

АППАУ є співзасновником національного руху «Індустрія 4.0 в Україні», початок якого датується липнем 2016 року. Рух «Індустрія 4.0» – це інтеграційна платформа для об’єднання бізнес-асоціацій, спільнот та учасників ринків інформаційно-комунікаційних технологій, промислових систем керування, інжинірингу та машиноприладобудування, науковців та освітян з метою прискореного розвитку українських виробництв з високою доданою цінністю. 

Засади та цілі визначені в Хартії 4.0. Ми прагнемо синхронізуватись та інтегруватись в світовий рух, що має назву Industry 4.0. Хартія, зокрема, визначає і наше бачення майбутнього: «Через 10 років ми бачимо Україну серед високотехнологічних розвинутих країн світу. Україна може та має виробляти й експортувати не тільки зерно чи метал, але й продукти з високою доданою цінністю. Технології 4.0 в поєднанні з нашим потужним людським капіталом – це один з ключових факторів успіху в реалізації цього бачення». 

До кінця 2016 року до руху приєдналось більше 60 організацій з  секторів ІТ, АСУ ТП, агенцій з розвитку, учбових установ та промислових підприємств. Ви можете теж приєднатись до руху 4.0. Для цього достатньо просто надіслати ваш запит від керівництва вашої організації на info@appau.org.ua з поміткою «Індустрія 4.0».

Участь – безкоштовна, натомість цим жестом ви декларуєте причетність та підтримку  трансформаційних змін в Україні. Учасники руху регулярно отримують новини руху 4.0 та запрошуються на різноманітні просвітні та координаційні заходи з розвитку Індустрії 4.0.

Корисна інформація по 4.0 на сайті Індустрія 4.0 в Україні

Що таке Індустрія 4.0 (Industry 4.0) – вибрані статті

Звіти по минулих подіях 4.0 в Україні

Перші реалізації в Україні

Білі книги, звіти по 4.0, аналітика, кейси

Білі книги, популярні статті та рішення від брендів

Стратегія, питання розвитку в Україні

Також чимало презентацій з подій, вебінарів викладені на Slideshare.

Індустрія 4-0 – Хартія для приєднання