До АППАУ приєднується компанія Рефіт

Компанія ТОВ Рефіт була створена в 2008 році і спеціалізується на поставці широкого асортименту комплектуючих до верстатів з ЧПУ та компонентів для автоматизації технологічних процесів на виробництві. Починаючи від виконавчих механізмів та систем керування, до засобів контролю та відображення інформації. Все те, на чому базується Industry 4.0 (Індустрія 4.0). Своїм партнерам компанія надає комплексне рішення – від допомоги в підборі необхідного обладнання та навчання персоналу, і аж до технічної підтримки при запуску та впровадженні даного рішення.

Крім того проводяться безкоштовні курси з програмування для всіх бажаючих.ТОВ Рефіт співпрацює з такими світовими виробниками компонентів автоматизації:

  • Weintek Labs., Inc . (Тайвань). Один з найбільших виробників сенсорних панелей HMI.
  • Fatek Automation Corp. (Тайвань). Виробник програмованих логічних контролерів.
  • Estun Automation Technology Co., Ltd. (Китай).Виробник сервоприводів та роботів.
  • Trio Motion Technology Ltd., (Великобританія). Виробник багатоосьових контролерів руху та позиціонування. З 2017 року належить до групи компаній Estun Automation Technology.
  • Copley Controls (США). Один з лідерів виробництва драйверів для різних видів електродвигунів.
  • Crevis Co., Ltd. (Корея). Один з найбільших виробників промислової електроніки.
  • LinMot (Швейцарія). Світовий виробник високоякісних систем лінійного приводу.

Галузі та досягнення

Протягом десятиліття компанія Рефіт є надійним постачальником засобів автоматизації. Її основні клієнти – це машинобудівні компанії, інженери та технологи, які впроваджують нові засоби автоматизації, об’єднуючи їх з діючим обладнанням, або які створюють технологічні лінії «з нуля». З кожним роком компанія намагається розширити лінійку пропонованих продуктів та, враховуючи виробничий потенціал підприємства-замовника, запропонувати найбільш ефективніше рішення. Вже кілька років поспіль Рефіт отримує відзнаки «Лідер Року» та «Компанія Року».

Більше інформації про ТОВ Рефіт ви можете отримати на сайті, а також слідкувати за останніми новинами в Facebook.

В рамках АППАУ компанія готова розвивати партнерські відносини з іншими членами організації.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *