Дні знань АМКР – програма Індустрії 4.0 на 14 червня

В рамках днів знань на АМКР команда експертів національного руху 4.0 презентує інформацію про напрацювання в області Індустрії 4.0 в Кривому розі 14 червня.

9:00 – вступ (АМКР)

9:15 Блок №1 – Digital Enterprise в Індустрії 4.0: що це таке і як це працює

 • Що таке «Індустрія 4.0» – стан в світі та в Україні (Юрчак Олександр, АППАУ)

Головні концепції 4.0, тенденції, стан в світі та Україні, огляд українських інноваторів 4.0 та програми національного руху

 • Імітаційне моделювання при реалізації концепції індустрії 4.0, у сфері виробництва та логістики.  (Іл’я Савченко, директор «Бізнес-лоджік»)

Імітаційне моделювання при реалізації концепції індустрії 4.0, у сфері виробництва та логістики. Логічні моделі процесів, digital mockUp виробництва, цифровий близнюк (digital twin) підприємства.

 • Індустрія 4.0 в соціальних дослідженнях (Бабич Олександр, Запорізька державна інженерна академія)
  Про соціальні виклики у програмі Горизонт 2020. За якими темами можна подавати проекти на фінансування? Про місце соціальних досліджень у технічних проектах, у тому числі і в галузі використання цифрових рішень Індустрії 4.0

11:00 перерва на каву

11:30 Блок №2 Технології 4.0 та рішення в 4.0: від теорії до практики

 • «Что нам стоит  FabLab построить» (Віктор Єгоров , Лабораторія Робототехніки та Мехатроніки ОНАХТ)

Огляд існуючої Світової мережі спеціалізованих лабораторій FabLab та їх вплив на економіку держав. Технології 3D, ІоТ, робототехніки, VR/AR для розвитку нових стартапів. Досвід MiRONAFT в створенні FabLab, питання фінансування і діяльності.

 • Зміни в залізничному транспорті та логістиці (Віталій Гаєвський – директор ТОВ “НВП “Залізничавтоматика”, м. Харків)

Як технології 4.0 впливають на залізничний транспорт. Нові можливості та барьєри в розвитку. Що вже пропонується від системних інтеграторів та постачальників.

 • Безпілотний транспорт: чи буде в Україні «порт Циндао» (Сергій Румянцев«Інфоком Лтд», м. Запоріжжя)

Стан та перспективи розвитку безпілотного транспорту в світі та в Україні. Можливості на промислових та інфраструктурних об’єктах в Україні.

13-00 перерва на обід

14-00 Блок №3 культура 4.0: нові вимоги до взаємодії команд, підходи Agile, нові навички, управління знаннями тощо

 • Барьєр №1 розвитку в області 4.0 – це культура 2.0: що потрібно змінювати. (Юрчак Олександр, АППАУ)

Що таке «культура 4.0» і чому зараз це 2.0. Чому це барьєр №1. Що таке клієнто-центричність в промислових сегментах. Як змінювати культуру підприємства – шляхи, методи, кращий досвід. Програма співпраці в АППАУ та русі 4.0.

 • Вертикальна та горизонтальна інтеграція в промисловості: як це вже виглядає (Олексій Грушко, керівник проектів IT-Enterprise, м. Київ)

Об’єднання систем ERP-MES-АСУТП на металургійних підприємствах, роль систем планування (APS) для узгодження supply chain, нові технології ІоТ.

 • Закон про біржу електроенергії в Україні: до чого потрібно готуватись (Олександр Савицький, Криворізький національний університет).

Стан готовності апаратного та програмного забезпечення для впровадження в Україні Головні концепції закону, роль технологій (вкл з 4.0), тенденції, стан в світі та Україні.

15-30 Перерва

16-00 Загальна дискусія: пропозиції та рух 4.0 в Україні. Підведення підсумків.

16-40 Закінчення

Захід відбудеться в ДК АМКР “Металург”

Реєстрація на 1-шу частину заходу – до 13-00 – тут

Реєстрація на 2-у частину – з 14 до 17 – тут

Вхід вільний – запрошуємо.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *