Графік подій АППАУ – червень-липень 2018

На початку червня вже пройшли – воркшоп з продажів 4.0,  засідання груп ТК 185, зустріч у Львові в рамках УІН, День знань по 4.0 на АМКР, а також ряд круглих столів. Що далі? – ось поточний графік головних подій АППАУ на червень – липень. Фіксуйте в своїх ажендах найважливіше для вас.

 Червень

За останні 2-3 тижні зустрічі бізнесу та влади щодо положень промислової політики пройшли в 14 регіонах України. 21 червня – це фінал та підсумки. Варто відвідати всім керівникам та директорам з розвитку бізнесу, хто приймає участь в регіональному чи галузевому розвитку промислових хайтек секторів. Буде чимало осіб від владних структур, ІТ-кластерів, ТПП, великих компаній. Умови – безкоштовно.

Хоча Terrasoft – лідер ринку CRM, це форум менше всього буде стосуватись CRM – як софта. Він про те, як і чому успішні компанії прогресують в Україні. Гостей чекають 3 потоки тематичних доповідей, виступи перших осіб від Vodafone Украина, ELDORADO, HewlettPackard Enterprise, Укртелеком, Нафтогаз Украины, MULTIPLEXа також інших. АППАУ – партнер заходу. Рекомендується керівникам та відповідальним за Marketing & Sales & Business development. Умови – безкоштовно.

  • 23 червня, м. Одеса – дні ТДА в Одеському регіональному Центрі 4.0. Реєстрація.

Третій ТДА (Технічний День Автоматизації) в цьому році. Цього разу – після НУХТ та КПІ, естафету приймає Лабораторія «Міронафт», регіональний Центр 4.0. Програма ще готується та включає різні теми. Родзинкою буде можливість неформального спілкування на березі моря.  Рекомендується для всіх хто цікавиться технічним розвитком в областях промислової автоматизації, ІТ та робототехніки. Умови – безкоштовно.

Липень

Топ-конференція року від АППАУ на тему 4.0. Захід об’єднує всіх ключових гравців еко-системи – промислових замовників, вендорів, розробників, інтеграторів,  ВНЗ, представників влади. Програма включає виступи та дискусія, відвідання найсучаснішого металургійного заводу в Україні, а також чисельні можливості для нетворкингу. Участь безкоштовна для замовників та членів АППАУ. Для інших – вартість 900 грн.

  • 9 липня, м. Київ – круглий стіл «Виклики 4.0 в машинобудуванні»

5 викликів, сформульованих в звіті «4.0 в машинобудуванні: стан та перспективи в Україні» – безумовно, потребують обговорення експертного середовища. А головне – вироблення спільних рішень та рекомендацій. Програма – ось-ось. Участь – безкоштовна для членів АППАУ та представників машинобудування. Для інших – орг. внесок – 150 грн.

 

Тренінг від НУХТ (викладач – Олександр Пупена), є єдиним в Україні, що на системному грунтовному рівні надає базу знань по стандарту МЕК 61512 (ISA 88), який є, по-суті, основою для створення масштабованих, сучасних АСУТП. Вартість 2-денного курсу – 3 тис грн.

  • 17 липня, м. Київ – семінар-воркшоп «Стан кадрових політик промислових хайтек: як приймати виклик боротьби за таланти та кадри»

Must be подія для керівників та відповідальних за кадрові політики в широких кругах промислових хайтек- машино-приладобудуванні, інжинірингу, пром. автоматизації та ІТ. Програма планується в 2 частини – спочатку обмін кращими практиками, потім спільна робота по групам по вирішенню спільних завдань.  Програма – ось-ось. Умови участі – безкоштовно.

Запрошуємо до подій  АППАУ – додаткові питання чи інформація, попередня реєстрація – звертайтесь на info@appau.org.ua 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *