Meetup ФІОТ/КПІ – рух 4.0. «Таргети ІТ для Індустрії 4.0»

7 лютого, 14-00 – 17-00

ІКТ – це ключові технології для Індустрії 4.0, АППАУ – це фундатор руху, а ФІОТ – головний факультет КПІ що поставляє таланти та кадри для всіх сегментів ІТ- як промислових, так і В2С. Отже, де наше головне поле взаємодії, якими  мають бути маркери та орієнтири?

В 2019 АППАУ бере на себе роль «штурмана» національної стратегії 4.0 – включно фіксацією стану, визначення цільових показників зростання, позиціонування, тощо – і все це по технологічним сегментам 4.0! Відповідні рекомендації до змін в програмах ВНЗ, пропозиції до Центрів 4.0 будуть обговорюватись цього року і на рівні МОН. Поки що цього немає в проекті національної стратегії, але там вже вказано, що відсутність аналітики та орієнтирів зростання є великою проблемою по всім технологічним сегментам 4.0.

Отже, 7 лютого ми почнемо близьке знайомство з провідним факультетом країни саме з метою ознайомлення з кращими напрацюваннями та потенціалом, який розробники 4.0 вже можуть використовувати для своїх завдань.

Ми запрошуємо на зустріч 7 лютого розробників та інтеграторів АСУ-ІТ, інноваторів 4.0 та всіх, кого цікавить співпраця з ВНЗ в цій області.

В програмі

  • Презентація факультету та напрацювань (попередній огляд та теми)
  • Відвідання лабораторій
  • Круглий стіл – обговорення «Цільові сегменти Індустрії 4.0 – де є найвища готовність?»

Зустріч безкоштовна, потрібна реєстрація.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *