Опитування секторів машинобудування та інжинірингу для пошуку партнерства з ІТ фірмами

TechUkraine за підтримки агентства зі сприяння розвитку Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) реалізує проект “Підвищення конкурентоспроможності креативних індустрій та машинобудування завдяки рішенням українських ІТ-компаній”. Ціллю проекту є сприяння впровадженню технологічних рішень в зазначених галузях задля розширення їх можливостей в Україні та за кордоном. АППАУ є партнером TechUkraine в цьому проекті.

З метою посилення взаємодії та синергії між підприємствами IT сфери та галузі машинобудування і креативних індустрій, ми запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні та відповісти на декілька питань про виклики та потреби в ІТ/digital рішеннях, з якими стикаються та які є необхідними Вашим підприємствам, організаціям чи компаніям.

На базі цих відповідей ми зможемо визначити, які напрямки диджиталізації є найбільш затребуваними у Вашій сфері, та відібрати компанії з IT індустрії, які потенційно зможуть стати Вашими партнерами в галузі впровадження інновацій. В подальшому ми плануємо організувати matchmaking подію, запросивши різні сторони до прямого діалогу та подальшої співпраці.

Зробіть крок назустріч власної конкурентоспроможності уже сьогодні – дайте відповіді на 6-7 питань (10-15 хв Вашого часу):

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSddFjbEMn5mqmroXbjEU1HcccCuuzaB1RHQXkcXl5r9f31Oyw/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0&gxids=7628

Дякуємо за Вашу участь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *