Регіональна стратегія розвитку промислових хайтек

Стратегічна сесія в Дніпрі, 20-21 грудня

Дніпровський регіон – ключовий промисловий та хайтек регіон України, що займає провідну позицію в секторах як аерокосмічний, машинобудування, металургії, комплексного інжинірингу та ІТ. Водночас, вказані сектори не мають спільної стратегії розвитку, яка підтримує та стимулює їх спільну основу – інноваційну екосистему, що постійно розвивається. Як наслідок, – локальні гравці мають цілий «букет» негативних наслідків, як нестача інвестицій та фондів, міграція талантів та робочої сили, деградація науки та освіти, слабка координація від державних органів тощо.  Відповідно, ключові цілі стратегічної сесії 20-21 грудня

 1. Об’єднати ключових стейкхолдерів промислових хайтек з метою вироблення спільних цілей.
 2. Створити базу релевантних, стратегічних ініціатив, включно з оптимальним балансом інноваційних, промислових екосистем, які мають забезпечити стале зростання.
 3. Запропонувати комплекс ‘quick wins’ (швидких перемог), тобто коротко-строкових ініціатив, які мають укріпити довіру між регіональними гравцями та вести до швидких результатів.

Ключові стейкхолдери

Особи, що запрошуються, по категоріям –

 1. Відповідальні керівники департаментів мерії та ОДА
 2. Промислові хайтек кластери: аерокосмічний, ІТ та інші
 3. Головні університети регіону: «Політехніка»
 4. Головні промислові хайтек партнери (КБ «Південне», Інтерпайп, та інші)
 5. Члени бізнес-асоціацій

Організатори

 1. Асоціація «підприємств промислової автоматизації України» (АППАУ), Дніпровський космічний кластер.
 2. Агенція розвитку Дніпра.
 3. Дніпропетровська ОДА

Програма

20 грудня –  вирівнювання базових знань та розділення кращих практик в побудові промислових хайтек екосистем та кластерів. Тренінг – воркшоп надається від партнера івенту – німецької консалтингової компанії TUM International (мова – англійська, з перекладом)

21 грудня – мозкові штурми та дискусійні сесії щодо розробки ключових положень регіональної стратегії розбудови промислових хайтек екосистем. Детальна програма (англ.) – тут.

Ключовий партнер заходу в області консалтингу та методичного забезпечення – німецьке консультаційне агентство TUM International Gmbh, що спеціалізується в розбудові промислових хайтек екосистем.

Участь в заході – по запрошенням.

Спонсори заходу — компанія Interpipe та Дніпровська ОДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *