Roadmap DT – як інструмент стратегічного розвитку галузей

 Клуб Strategist 4.0, 19 березня

2-а зустріч експертів клубу Strategist 4.0 відбудеться на тему «Дорожні карти цифрової трансформації – як інструмент стратегічного розвитку галузей».

Дорожня карта (roadmap) є класичним інструментом стратегічного планування, який використовується в різних масштабах – від окремих продуктів і до цілих галузей та економік країн. Цей інструмент також широко використовується для завдань цифрової трансформації окремих підприємств та галузей.  З 2016 року рух «Індустрія 4.0 в Україні» ставив на меті створення галузевих дорожніх карт в рамках програми Digital Agenda Ukraine, а в 2018 це завдання знову прозвучало в новій стратегії Індустрії 4.0.

19 березня ми побачимо першу презентацію дорожньої карти для окремої галузі (Укрзалізниці) від групи експертів АППАУ. Робота велась без спеціалістів УЗ, на волонтерських засадах, тому цей документ – радше

презентація окремої експертної групи й моделі «як потрібно було б» підходити до вирішення завдань цифрової трансформації великих підприємств.

Разом з тим, розгляд в широкому колі й разом з представниками інших галузей буде цікавим та корисним всім експертам, хто займається питаннями стратегічного планування та розвитку на рівні підприємств та галузей.

Метою заходу в рамках роботи клубу Strategist 4.0 є фіксація кращих практик у створенні подібних методик, які надалі можливо брати за основу для всіх секторів промисловості, енергетики та інфраструктури.

В програмі дискусій виступів та дискусій

14-00 вступ до теми (Юрчак О.В., ген. директор АППАУ)

14-10 презентація дорожньої карти Укрзалізниці (професор Самсонкін В.М.)

14-40 позиції щодо теми дорожніх карт від DTI (Надія Васил’єва, директор Digital Transformation Institute)

14-55 окремі положення дорожньої карти DX на рівні галузей та великих підприємств

  • питання “базової автоматизації” та “цифрового стрибка” (В.В. Гаєвський, «Залізничавтоматика», М. А. Сорокін – ІК «Восток»)
  • нові технології – передумови проникнення (Є. Лохматов, директор Fractal Tools)
  • дотримання міжнародних стандартів, перехід на норми ЄС (Романов М.О., технічний директор АППАУ)

15-40 перерва на каву

16-10 «Стратегічне планування в великих холдингах: що заважає створенню справжніх дорожніх карт цифрової трансформації» –   дискусія

16-45  «Що далі: можливості розгортання дорожніх карт DX по інших галузям промисловості України» (Юрчак О.В.)

17-00 Закінчення зустрічі

Захід відбудеться 19 березня з 14 до 17 години в HUB 4.0, пер. Ярославський 1/3.

Вартість квитка – 300 грн. Безкоштовно – для членів клубу Strategist 4.0, членів АППАУ, а також директорів ІТ-АСУ та стратегічного розвитку підприємств. Запитуйте ваш промо-код за адресою info@appau.org.ua

Ключова публікація до заходу – “Зачем нужны дорожние карты цифровой трансформации”.

Реєстрація за посиланням.

 

Корисно для підготовки зустрічі – 

кейс Intel – як приклад справжньої цифрової трансформації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.