Семінар 11 жовтня «Інтеграція систем управління АСУТП-МЕS-ERP: роль стандартів»

Інтеграція систем управління по вертикалі – від датчика до ERP систем залишається одним з найбільших викликів більшості українських промислових підприємств.

Зазвичай, посередині – між АСУТП та ERP, – формується великий інформаційний розрив, який частково закривається ручним введенням даних. Системи MES (MOM) які відповідальні за цей «середній» рівень мають дуже низький рівень проникнення в Україні – як в силу їх високої вартості, але також труднощів впровадження. До останніх належить й вартість інтеграції різних даних, модулів та під-систем.

Отже, яким чином оптимізувати вартість всієї інтеграції по вертикалі підприємства? Одна з відповідей нашого ТК 185 є дуже простою – «використовуйте стандарти!».

Процеси оптимізації розробок складних систем та бізнес-процесів, а затим і впровадження починаються з відповідності міжнародним стандартам. Використання відповідних стандартів може знижувати вартість інтеграції від 50%.

На семінарі ми розкажемо, що собою представляють  3 головні стандарти, «відповідальні» за вертикальну інтеграцію – МЕК 61512, МЕК 62264 та ISO 22400 й пояснимо, чому саме з них варто починати розробку ТЗ на інтеграцію під-систем АСТУП – АСУxxx – в ERP.

В програмі семінару

11-00  Вступ. Про проект aCampus (ген. директор АППАУ Юрчак О.В.)

11-10 Стандарти МЕК 62264 (інтеграція АСУТП-MES-ERP) та МЕК 61512 (Batch control): як це працює для завдань вертикальної інтеграції (О. Пупена)

12-00 Зв’язок зі стандартом по виробничим КПЕ – ISO 22400 (О. Юрчак)

12-30 Перерва на каву

12-50 Приклади використання стандартів

  •  Диспетчеризація даних в великих системах АСУТП – як основа MES (С Євтушенко, директор “Індасофт-Україна”)
  • Зв’язок MES з ERP (О. Щербатенко, директор IT-Enterprise)

14-30 Панельна дискусія “Правильні підходи до MES. Роль стандартів в інтеграції” (модератор Юрчак О.)

Участь в семінарі є безкоштовною за попередньої реєстрації для членів АППАУ, учасників руху 4.0 та кінцевих замовників, підприємств. Для інших категорій – вартість 300 грн. Кількість місць обмежена.

Семінар відбудеться за адресою – м. Київ, пер. Ярославський 1/3, HUB 4.0.

Захід виконується в рамках проекту aCampus, який виконує Технічний комітет 185 «Промислова автоматизація», Асоціація «підприємств промислової автоматизації України» (АППАУ) в рамках проекту “Підтримка рамкових умов для торгівлі в Україні”, який впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH на замовлення Уряду Німеччини.

Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *