Конкурс для школярів старших класів «Автоматизація поряд!» від кафедри АТЕП НТУУ «КПІ ім. Сікорського»

Кафедра Автоматизації теплоенергетичних процесів Теплоенергетичного факультету НТУУ «КПІ ім. Сікорського» запрошує талановиту молодь до участі у безкоштовному конкурсі проектів з автоматизації з цінними призами.

На конкурс подаються ідеї щодо автоматизації, які можуть бути реалізовані на сучасному рівні технологічного прогресу. Учасникам конкурсу надається унікальна можливість спробувати свої сили в співпраці зі студентами старших курсів однієї з провідних кафедр у галузі автоматизації, серед яких для учасників призначаються куратори їх проекту (при бажані учасника).  Це унікальна можливість за перших рук дізнатися чим потенційно можливо займатися у галузі автоматизації, та ще до вступу спробувати себе в цій цікавій, але безперечно, складній спеціальності.

Ми живемо в будинках та квартирах, ми ходимо у магазини та кінотеатри, ми відвідуємо кафе й розважальні центри. І обов’язково там є щось, що можна автоматизувати: провітрювання приміщень, контроль доступу, мультимедіа, керування температурою та вологістю у кімнатах, якістю повітря, автоматичний полив присадибної ділянки, сценарії освітлення, самокавоналивайка, взаємодія всього з усім абощо.  Чи стикалися ви з заторами на дорогах, коли їдете навіть не в годину пік, через неправильно налаштований світлофор, чи з величезною чергою при прийомі в лікарні?  Це все також «об’єкти» для спеціаліста з автоматизації, і можливо ви вже маєте рішення, а необхідна лише допомога в тому, як це реалізувати.

Для полегшення знайомства з професійним середовищем та для допомоги у підготовці роботи учасники зможуть консультуватися з кращими студентами кафедри, а, за потреби – і з викладачами. У таких обговореннях у неформальному середовищі буде куватися майбутня технічна еліта нації. Протягом всієї тривалості конкурсу учасник може звертатися до консультантів для обговорення своїх ідей і гарантовано отримає допомогу.

Автори найцікавіших робіт, відібраних професійною комісією, будуть запрошені на кафедру АТЕП НТУУ «КПІ ім. Сікорського» для публічного її представлення та обговорення. Ставтесь до цього не як до іспиту чи злої перевірки, а як до визнання вашого інженерного потенціалу.

Заявки на участь у Конкурсі приймаються до 15 травня 2017 року згідно форми, яка наведена на сайті кафедри: http://atep.kpi.ua/info/2068/ 

Рішення про переможців Конкурсу приймає журі у складі викладачів та партнерів кафедри АТЕП НТУУ «КПІ ім. Сікорського»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *