МУК – спонсор проекту «Побудова дорожньої карти цифрової трансформації в харчовій та переробній промисловості»

Група компаній МУК, https://muk.ua/ почала свою діяльність в Україні в травні 1997 року. Основний напрямок діяльності МУК – дистрибуція комплексних рішень і обладнання провідних світових виробників в сфері інформаційних технологій. За роки успішної діяльності компанія заслужено посіла місце в групі лідерів ІТ-дистрибуції України.

Група компаній МУК надає комплекс додаткових послуг для своїх дилерів, що дозволяє говорити про неї як про унікального дистриб’ютора, що розвиває в Україні модель Value Added Distribution (VAD) і здійснює продажі через дилерську мережу, яка на сьогоднішній день нараховує понад 1300 компаній-партнерів у всіх регіонах України.

Портфоліо компанії постійно розширюється і включає в себе контракти з більш ніж 50 світовими брендами А-класу, серед яких – виробники комп’ютерної техніки, активного і пасивного мережевого обладнання, систем безперебійного живлення, а також розробники програмного забезпечення для побудови ІТ-інфраструктури будь-якого масштабу і складності.

В червні 2019 року ГК МУК приєдналась до проекту «Побудова дорожньої карти цифрової трансформації в Харчовій та переробній промисловості» в якості технологічного провайдера та спонсора проекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *