На кафедрі ПЕЕА ХНУРЕ створено лабораторію «Вбудованих систем управління» спільно з Phoenix Contact

24 вересня 2020 року на кафедрі Проектування та експлуатації електронних апаратів Харківського національного університету радіоелектроніки була відкрита лабораторія “Вбудованих систем управління”  спільно з ТОВ «Фенікс Контакт» та PHOENIX CONTACT GmbH & Co. KG.

Тепер в члена АППАУ –  ХНУРЕ з’явився PLCnext від компанії-вендора та також члена АППАУ ТОВ «Фенікс Контакт».
Нагадаємо спільноті, що PLCnext Control – перші ПЛК  на базі відкритої платформи автоматизації PLCnext Technology. Вони дозволяють реалізовувати проекти по автоматизації без традиційних обмежень пропрієтарних систем. PLCnext Technology дозволяє виконувати паралельне програмування на основі таких поширених програмних інструментів, як Visual Studio, Eclipse, Matlab Simulink і PLCnext Engineer, а також довільно вибирати зв’язок створеного ними вихідного коду. Так можна довільно комбінувати функції стандарту МЕК 61131-3 з комплексами з C / C ++, C# або Matlab® Simulink® і об’єднувати їх в загальну систему.
Створення такої потужної апапатно-програмної лабораторії стало можливим завдяки плідній співпраці співробітників кафедри ПЕЕА з компанією Фенікс Контакт в рамках міжнародної освітньої мережі EduNet та участі в освітніх проектах також спільно з АППАУ.

Катерина Литвинко – маркетинг менеджер та координатор освітніх проектів EduNet  компанії Phoenix Contact відмітила активну роль старшого викладача кафедри ПЕЕА Галкіна Павла в співпраці в рамках мережі EduNet.

Артур Коробов – продукт менеджер   компанії Phoenix Contact розповів про можливості екосистеми для бежмежної автоматиазції на базі PLCnext Technology.
Cтворення лабораторії “Вбудованих систем управління” на базі PLCnext дозволить кафедрі ПЕЕА перейти на якісно новий рівень викладання та реалізувати коценпції Індустрії 4.0. в лабораторних умовах.

На відкритті лабораторії декан факультету АКТ Филенко Олександр Іванович наголосив про важливість відкриття прогамно-апаратних лабораторій в розрізі реалізації концепції промислового інтернету речей.

Співпраця ХНУРЕ на ФеніксКонтакт гарний приклад для спільноти АППАУ про можливість успішної інтеграції в освітній галузі компанії-вендора та університету, що підтверджено 10 роками успішно реалізованих проектів.
Arrow
Arrow
Slider

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *