Digital Engineering Expo 2022

Відкрито реєстрацію на Digital Engineering Expo 2022, співорганізатором якої є Асоціація підприємств промислової автоматизації України. Виставка проходитиме в цифровому форматі на виставковій платформі e-Expo Online з 22 березня 2022 року.

Це інноваційний формат події, який здатний надати експонентам та відвідувачам системний інструмент у організації ефективної співпраці та просуванні своїх продуктів з використанням інноваційних інструментів цифрової економіки.

Виставка буде представлена ​​інжиніринговими компаніями, експертним співтовариством і підприємствами, що працюють в машинобудівній, енергетичній та хімічній галузях, а також компаніями сфери цифрових технологій.

DEE 2022 триватиме 6 місяців і буде спрямована на створення цифрової галузевої екосистеми, здатної в сучасних умовах надати значні вигоди компаніям і підприємствам у створенні високотехнологічного виробництва і мобільності.

Предметно ознайомитися з основними розділами виставки, умовами участі та зареєструватися Ви зможете на офіційному сайті виставки.