Advantech, IT-Enterprise та ПРОКСИС™ оголошують про розробку спільного продукту для цифрової трансформації промислових компаній в епоху пост-COVID.

Компанія Advantech Co., Ltd., світовий лідер в області промислового IoT (Інтернету речей), оголосила про підписання тристоронньої угоди з компанією IT-Enterprise та ПРОКСИСTM про спільне створення рішення Industrial IoT Edge to Cloud.

Головна мета цієї угоди між Advantech, IT-Enterprise та ПРОКСИС – відкрити шлях передовим послугам і рішенням IIoT для широкого кола промислових компаній в Україні і ринків які розвиваються в усьому світі.

Advantech є визнаним світовим лідером промислових IoT-рішень і створив партнерську екосистему для багатьох вертикальних ринків

IT-Enterprise – провідний український розробник рішень для цифрової трансформації середніх та великих компаній.

ПРОКСИСTM – багаторічний партнер Advantech і відомий дистриб’ютор автоматизації в Україні, що успішно освоює нові ринки та ідеї.

Дарія Ву, менеджер з продажів Advantech Industrial IoT Group, заявила, що Україна володіє потужною виробничою базою, яка забезпечує більше ніж половину ВВП України з переважанням важкої промисловості, а також дуже якісною системою освіти, займає четверте у світі місце за кількістю фахівців з дипломами у сфері високих технологій і визнана колискою IТ-талантів. Advantech прискорює співпрацю з українськими партнерами по спільній розробці готового рішення Industrial IoT Edge to Cloud, щоб відповідати тенденціям цифрової трансформації в постпандемічному світі.

Цифрова трансформація, заснована на нових принципах прийняття рішень з використанням великих даних, вимагає наявності екосистеми програмного та апаратного забезпечення, що поєднує в собі все необхідне для безперебійної розробки та впровадження. Партнери Advantech Ecosystem (ECO-партнери) використовують обладнання і технології Advantech, додаючи власне програмне забезпечення і пропонуючи спільне готове рішення.

IT-Enterprise спеціалізується на цифровій трансформації та оптимізації виробничих бізнес-процесів в концепції Industry 4.0. Компанія надасть свій більш ніж 30-річний досвід, щоб побудувати нове рішення для виробничих підприємств.

ПРОКСИС, як Золотий партнер Advantech, володіє широкими технічними знаннями і логістичними здібностями, може допомогти, підтримати та реалізувати найбільш складні технічні проекти.

Анонсована співпраця допоможе клієнту оцінити цифрову трансформацію, останню галузеву тенденцію ери IIoT, скоротити шлях і спростити впровадження Industry 4.0 в постпандемічному світі.

Про учасників співпраці.

Місія Advantech – створення розумної планети. Компанія є світовим лідером в області інтелектуальних IoT-систем і вбудованих платформ. Щоб охопити тенденції IoT, великих даних і штучного інтелекту, Advantech просуває апаратні та програмні рішення IoT за допомогою ядра Edge Intelligence WISE-PaaS, щоб допомогти бізнес-партнерам і клієнтам об’єднати свої виробничі зв’язки. Advantech також працює з бізнес-партнерами над спільним створенням бізнес-екосистем, які прискорюють промисловий розвиток.

IT-Enterprise є одним з провідних українських постачальників рішень для управління компаніями. Понад 30 років компанія розробляє системи управління середніми та великими підприємствами з фокусом на промисловості. IT-Enterprise допомагає своїм клієнтам стати більш ефективними, знизити витрати і збільшити прибуток. Зараз IT-Enterprise концентрується на проектах з цифрової трансформації в ідеології Industry 4.0, які об’єднують обладнання, персонал, аналітичні та управлінські інструменти в єдину екосистему. Рішення IT-Enterprise використовуються лідерами українського ринку: INTERPIPE, FERREXPO, MHP, CREDIT AGRICOLE, ROSHEN, UKRNAFTA, ANTONOV та іншими. Флагманський продукт компанії – система IT-Enterprise – увібрала досвід успішних впроваджень на підприємствах різного профілю. Функціональна повнота системи, гнучкість налаштувань і адаптації дозволяє отримати індивідуальне рішення для кожної компанії.

ПРОКСИС – промислові комп’ютери і системи, має всеосяжний портфель для будь-яких потреб в автоматизації процесів і Factory 4.0 – захищені комп’ютери і компоненти, промислові комутатори і шлюзи Ethernet, пристрої мережевої безпеки, плати збору даних й модулі вводу / виводу. З 2004 року забезпечує багатий товарний запас, найшвидше доставлення замовлень, розумну ціну, відмінну технічну та маркетингову підтримку, привабливі фінансові умови для IoT, зв’язку і автоматизації технологічних процесів в електроенергетиці, важкому рельсовому та рухомому складі, логістиці й відеонагляді, гірничовидобувної промисловості, обороні, медицині, цифровим вивіскам і т.п. 

На фото (зліва на право):

  • Сергій Крючатов, технічний директор ПРОКСИС™
  • Олег Щербатенко, генеральний директор IT-Enterprise
  • Дарья Ву, менеджер по продажам Industrial IoT Group Advantech Co., Ltd
  • Віталій Галелюка, керівник напрямку IIoT-рішень IT-Enterprise
  • KUO-LUNG CHEN, менеджер по розвитку iFactory Advantech Co., Ltd

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *