Агенти змін – Опитування

До підсумків 2019 АППАУ випустила новий аналітичний огляд «Агенти змін», в якому визначає 11 кращих лідерів змін за номінаціями – 5 персональних та 6 брендів (командних). На кожного з лідерів змін, в кінці документу є спеціальне представлення, в якому Ви можете результати діяльності в 2019 році.  В цій публікації ми коротко представляємо лідерів й просимо членів АППАУ,  наших партнерів по Індустрії 4.0 оцінити діяльність лідерів змін віддаючи свій голос за кількох або за всіх представлених лідерів. Окремо, ви можете запропонувати іншу кандидатуру лідера змін, який вніс суттєвий вклад в розвиток Індустрії 4.0 в 2019.

Image is not available

Олександр Пупена

Лідер змін в системі освіти
та просвіти ринку

Головні активності та результати в 2019

Управління 2-ма групами технічних стандартів в ТК 185: МЕК 61512 (керування порційним виробництвом) та МЕК 62264 (вертикальна інтеграція систем керування). Успішне впровадження даних стандартів в проекті aCampus. Участь в ролі експерта в проекті «Розробка дорожньої карти DX в Агрі-Фуд», активне залучення 2-х замовників до ключових питань діджиталізації харчової промисловості (простежування, порційне виробництво, інтеграція). Запуск на ринок 2х нових навчальних курсів по Індустрії 4.0. Випуск більше 20 статей та публікацій по темам Індустрії 4.0. Активна участь у всіх головних конференціях АППАУ впродовж року.

Image is not available

Іван Кульчицький

Лідер нетворкінгу Індустрії 4.0

Головні активності та результати в 2019

Ініцював грантовий проект «Адвокація проєвропейських змін в національній інноваційній політиці», частиною якого було просування стратегії Індустрії 4.0 на державний рівень. В рамках проекту провів опитування експертної спільноти, яке показало 90% рівень підтримки положень стратегії (розробка АППАУ кінця 2018 р.). Також в рамках проекту став співорганізатором платформи Industry4Ukraine, провів фінансування 1-го заходу платформи – конференції 25 червня.

Image is not available

Денис Базилевич

Лідер нетворкінгу Індустрії 4.0

Головні активності та результати в 2019

Головний ініціатор та координатор заходів, які виконуються в Індустрії 4.0 спільно з урядом України. Постійно просуває кращий європейський досвід, включно з перекладом політик. Співорганізатор платформи Industry4Ukraine. Координатор Другого українського індустріального тижня (ДУІТ), що пройшов в листопаді й охопив 18 регіонів. Координатор проектів технічного регулювання, включно з просуванням «промислового безвізу» (АССА). Сприяв налагодженню контактів АППАУ з німецьким товариством міжнародної співпраці GIZ, що пізніше призвело до старту проекту aCampus.

Image is not available

Андрій Забловський

Лідер нетворкінгу Індустрії 4.0

Головні активності та результати в 2019

Співорганізатор платформи Industry4Ukraine. Сприяв залучення спонсора до проекту «Розробка дорожньої карти цифрової трансформації в AgriFood. Входить в організаційний комітет другого українського індустріального тижня (ДУІТ), що пройшов в листопаді й охопив 18 регіонів. Сприяв входженню в АППАУ нових членів, активних учасників розробки дорожніх карт.

Image is not available

Олена Жукова

Лідер змін
в галузевому розвитку

Головні активності та результати в 2019

MDEM приєднується до АППАУ у травні 2019. В вересні Олена Жукова стає інціатором міні-проекту з підготовки до приїзду генерального секретаря Європейської морської асоціації. В рамках цих заходів: відбувається кілька нарад в Києві з залученням представників МЕРТ, Мінінфраструктури, АППАУ, Укрсудпром та Industry4Ukraine, 2 великі наради проходять в Миколаєві за участю головних суднобудівників та інших учасників місцевого кластеру морських сервісів, відбувається зближення керівництва «Укрсудпром» та АППАУ, йде системна робота по перегляду позицій України щодо власних пріоритетів розвитку морської галузі, місця в ній цифрових технологій та можливостей співпраці з ЄС. MDEM все більше інтегрується в діяльність АППАУ й приймав участь в кількох заходах року.

Image is not available

Олег Щербатенко

Лідерство в просуванні
Індустрії 4.0

Головні активності та результати в 2019

В 2019 директор IT-Enterprise О. Щербатенко став Головою Правління АППАУ й активно приймав участь у всіх видах та напрямах робіт асоціації. IT-Enterprise – організатор Trans4mation Forum – першого масштабного заходу Індустрії 4.0, що зібрав більше 600 учасників. Компанія інвестувала в створення чисельних засобів комунікацій (кейси, відео-ролики, статті…), що пояснюють ринку переваги Індустрії 4.0. Компанія була вперше представлена на Hannover Messe найбільшим (серед інших учасників з України) стендом. Компанія сприяє активному просуванню Індустрії 4.0 через інші спілки – як СУП та УСПП. Тривала співпраця з АППАУ у створенні нового кейсу про реалізації на Інтерпайп. Сприяння в 1-ому обміні двох великих замовників металургії – Інтерпайп та Метінвест. Спонсор перших засідань в клубі «5-ий елемент».

Image is not available

Денис Морозов

Лідерство промислового
бренду

Головні активності та результати в 2019

Інтерпайп повністю відкрив свої дані для створення спеціалізованого бенчмаркингового кейсу «Курс на Індустрію 4.0». Компанія прийняла чергову конференцію «Індустрія 4.0 в промисловості». Інтерпайп прийняв делегацію «Метінвест» й детально розповів про свої реалізації – це один з перших та знакових обмінів металургів в обміні кращим досвідом АСУ-ІТ. Компанія також відкрила свої дані щодо відповідності реалізацій міжнародним стандартам по вертикальній інтеграції (МЕК 62264) та порційному виробництву (МЕК 61512). Компанія 3-ій рік проводить найбільший технічний фестиваль України Interpipe TechFest. Компанія була спонсором грудневої конференції АППАУ з ЗВО, а також інвестувала в клас мехатроніки в «Дніпровській політехніці».

Image is not available

Сергій Лахно

Лідер по інтеграції в європейський простір

Головні активності та результати в 2019

Завдяки «Ріттал-Україна» відбулась чергова участь найбільшої української делегації в Hannover Messe; ще кілька поїздок в 2-ій половині року. Компанія постійно запрошує в ці візити виконавчу дирекцію АППАУ, що дало змогу здійснити чергове, детальне висвітлення новинок Ганноверу. За допомоги компанії була здійснена передача ліцензій Eplan в 3 Центри 4.0. Кейс компанії нового заводу в Німеччині є яскравою демонстрацією переваг Індустрії 4.0.

Image is not available

Андрій Максимець

Лідер підтримки освітніх
програм Індустрії 4.0

Головні активності та результати в 2019

Продовження активної співпраці з чисельними ЗВО, зокрема підписання Меморандуму про співпрацю з Центром 4.0 в Харкові. Спонсор конференції – відкриття Центру 4.0 в Києві. Продовження залучення ЗВО до корпоративних програм компанії – EduNet та Xplore Award. Початок активного просування ПЛК нового покоління 4.0 – PLCNext, випуск перших кейсів використання . Активна участь у всіх головних конференціях АППАУ впродовж року. Генеральний Директор Андрій Максимець – член Правління АППАУ, активно приймає участь в ключових рішеннях та заходах року.

Image is not available

Едуард Троценко

Лідер інновацій 4.0

Головні активності та результати в 2019

Компанія продовжує активні інвестиції та розробку нових продуктів та рішень по 5 різним напрямам: безпілотний наземний транспорт (БНТ) – випуск нових зразків; альтернативна енергетика: сонячні електростанції; заправки для електромобілів; рішення промислових АСУ-ІТ; електротехнічне обладнання та рішення для енергетики. Активна промоція нових зразків БНТ проходить на виставках та торгових місіях в Індії, Польщі та Канаді. Активна участь у всіх головних конференціях АППАУ впродовж року. Ввійшли в національну робочу групу Mobility 4.0. Учасник 1-го кластеру ІАМ в Запорізькому регіоні.

Image is not available

Андрій Фіалковський

Лідер напряму
«Краща перспектива для молоді»

Головні активності та результати в 2019

 Компанія приєдналась до платформи Industry4Ukraine, є активним учасником руху 4.0. Компанія демонструє постійний ріст (+150 молодих спеціалістів) в 2019. Запуск нової освітньої програми сприяння працевлаштуванню «Інжинірингові технології» на базі Спільного навчально-наукового центру НТУУ «КПІ»-«Прогрестех-Україна». Андрій Фіалковський брав участь в 2х конференціях в КПІ, в засіданні клубу Discovery 4.0 (тема PLM/PDM, адитивне виробництво), а також в інших заходах АППАУ. В грудні «Прогрестех Україна» прийняла в себе групу Mobility 4.0 – відбувся активний обмін досвідом щодо питань організації інжинірингу та роботи з молоддю. Компанія є учасником групи Mobility 4.0, в якій відповідає за напрям авіації.

Arrow
Arrow
Slider

Чи погоджуєтесь Ви з кандидатурою на номінацію «Лідер змін» (в переліку нижче поставте галочку)
  • Запронувати інші кандидатури на подібні номінації

6 коментарів до "Агенти змін – Опитування"

  1. Бренд Interpipe (директор по економіці Денис Морозов) – Лідерство промислового бренду

  2. Мне понравилась вся номинация “Лидер перемен” и его аналитический обзор. Спасибо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *