До АППАУ приєднується компанія EC Vostok LLC.

Наша компанія з 2012 року працює на міжнародному ринку інженерних проектів в сфері залізничного транспорту. Основні напрямки:

 • участь в проектах по розробці і модернізації локомотивів та іншого рейкового транспорту. Модернізація тепловозів в акумуляторні локомотиви;
 • консалтингові послуги зі створення конструкторських і технологічних підрозділів;
 • модернізація профільних виробничих і технологічних процесів.

Використання програмних пакетів 3D CAD / CAM / CAE / PDM від Американської компанії PTC і інших розробників, призначених для вирішення різних інженерних завдань: розрахунків, аналізу та симуляції фізичних процесів розширює можливості наших інженерів і замовників в таких сферах як:

 • предіктивне обслуговування;
 • цифрове моделювання та симуляція;
 • системний інжиніринг.
 • впровадження систем та інструментів доповненої реальності (AR) при виробництві та обслуговуванні устаткування.

У 2020 році створено підрозділ з проектування підстанцій та електричних мереж, систем енергомоніторингу та автоматизації виробничих процесів.


Галузі та досягнення

Ми одна з п’яти українських компаній – регулярні експоненти найбільшої в світі галузевої виставки INNOTRANS у Берліні з 2016 року.

Цікаві проекти:

 1. 2013–2017 – участь в розробці 2-х секційного електровоза 2ЕВ120, в якості субпідрядника канадської компанії Bombardier Transportation GmbH (Канада).
 2. 2013–2015 рр. – участь в існуючому проекті компанії Voith Engineering Services GmbH (Німеччина). Проектування кабіни локомотива.
 3. 2015–2017 рр. Робота в області системного інжинірингу спільно з DB Systemtechnik GmbH (державний концерн Німеччина) – формування бази знань про локомотивах шляхом розробки системних, функціональних, сервісних моделей локомотивів, що експлуатуються в Німеччині з метою поетапної модернізації систем управління до рівня безпілотного управління.
 4. 2018 р. – наша компанія входить в п’ятірку розробників дорожньої карти цифрової трансформації залізничної галузі України, на базі платформи Industry 4.0.
 5. 2016-2030р.р. – ініціативний проект LocoBatt, як ефективне рішення модернізації дизельних маневрових локомотивів в акумуляторний тип.
 6. 2020-2022 – проект модернізації вагонобудівного заводу «Semaf» в Єгипті. Розробка технології виробництва, вимог до устаткування, модернізація конструкторського і технологічного підрозділів, навчання персоналу, доопрацювання конструкції зразків продукції.

Наших фахівців залучають для вирішення нештатних завдань на виробництвах з різним рівнем автоматизації, який вимагає системного підходу. Природно, ми не маємо можливості покрити всі сфери і часто працюємо в кооперації з іншими компаніями. Але без наших інженерів проектувальників і технологів не обходяться при впровадженні цифрових двійників, розробці електронних каталогів, систем МОМ, MES, OEE.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *