До АППАУ приєднується компанія ФАНУК УКРАЇНА

ФАНУК УКРАЇНА була створена в 2014 році. Це офіційне представництво японської корпорації FANUC в Україні. Компанія представляє три основних напрямки: ЧПК, Роботи, Робомашини. ФАНУК УКРАЇНА надає послуги, підтримку та технічне обслуговування продукції FANUC. Основні галузі, в яких використовується продукція FANUC – це верстатобудування, машинобудування та автомобільна промисловість. ФАНУК УКРАЇНА являються українським відділом Корпорації FANUC, Японія.


Галузі та досягнення

FANUC перебуває на вістрі світової промислової революції, починаючи з 1956 року, коли засновник компанії доктор Сеюмон Інаба впровадив новітню концепцію числового керування. Наприкінці 1950-х років доктор Інаба винайшов електроімпульсний двигун, запрограмував для нього систему числового керування й обладнав нею верстат. Це стало підґрунтям для інновацій на десятки наступних років, протягом яких компанія FANUC перейшла від автоматизації окремих одиниць обладнання до повної автоматизації виробничих ліній.

Засновник і його команда завжди прагнули подолати виробничі обмеження, підвищити продуктивність і якість виробництва та знизити його вартість. Відтак, наступним кроком до цієї мети стали завантажувальні роботи.

Завдяки технологіям, які розробив доктор Інаба, виробники та проектувальники з усього світу змогли знизити витрати й підвищити продуктивність виробництва. Протягом 70-х і 80-х років ми випустили справжні хіти – верстати ROBOCUT, ROBODRILL і ROBOSHOT, що стали оптимальними рішеннями для дедалі ширшого кола промислових застосувань і клієнтів. Саме компанія FANUC першою в Японії побудувала повністю автоматизоване виробництво, оснащене роботами й верстатами з числовим керуванням.

Протягом 60 років компанія FANUC відвантажила понад 4.2 мільйони контролерів ЧПК і 600 000 роботів у безліч країн і лишається провідним світовим виробником систем промислової автоматизації. І крізь усі ці роки компанія FANUC пронесла наснагу долати виробничі обмеження й допомагати клієнтам оптимізовувати робочі процеси.

Більше інформації про FANUC ви можете отримати на сайті компанії.

В рамках АППАУ компанія готова розвивати партнерство з іншими членами організації в рамках своїх напрямків діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *