Діджиталізація промислових МСП: програма дій для керівників підприємств

Термін «діджиталізація» в сприйнятті багатьох українських керівників малих та середніх підприємств (МСП) є радше контраверсійним. З одного боку, й особливо для керівників, які завжди розуміли значення автоматизації виробництв, це очевидний хайп, модна тенденція, яка минає, як і будь-яка мода. З іншого, важко заперечувати прихід на ринки нових цифрових технологій, яких раніше не було, і які швидко проникають у всі сфери бізнесу. З точки зору Асоціації «підприємств промислової автоматизації України» (АППАУ), яка є фундатором національної стратегії Індустрії 4.0, завдання розділення «зерен від плевел» залишається важливим для стратегічного розвитку більшості МСП. В численних аналітичних оглядах та звітах, й посилаючись на міжнародні індекси, АППАУ говорить, що в глобальному та європейському контекстах Україна відстає від розвинутих країн в діджиталізації промислових виробництв. Особливо це стосується МСП, які на відміну від великих корпорацій не мають своїх консолідованих та ефективних програм дій середньо- чи довгострокового плану. В Україні також немає належної державної підтримки, й в цьому є велика різниця з ЄС та країнами сходу.

Отже, що та як потрібно робити українських керівникам, щоб максимально використати переваги цифрових технологій й розпочати серйозну трансформацію своїх підприємств?

В програмі вебінару 17 серпня:

 • Роль діджиталізації та інновацій для конкурентоспроможності МСП.
 • Позиції України в міжнародних рейтингах – оновлена картина на 2021.
 • Підходи до діджиталізації промислових виробництв:
  • McKinsey та інші представники великої четвірки.
  • Методика німецької платформи Industrie 4.0.
  • SIRI – методика Сінгапурського уряду.
 • Українські та зарубіжні кейси цифрової трансформації виробництв.
 • Програма дій для керівників МСП в українських умовах:
  • Консолідовані дії: фокус на галузевих акселераторах та кластерах.
  • Індивідуальні дії: типова дорожня карта ЦТ МСП.
 • Можливості підтримки від АППАУ та руху 4.0.

Вебінар розрахований, в першу чергу, на керівників МСП промислових виробництв, але буде цікавим також широким колам прихильників діджиталізації, інновацій та Індустрії 4.0.

Вебінар проводить Юрчак Олександр Володимирович, ген. директор АППАУ. Олександр має більше 20 років досвіду роботи на ринках промислової автоматизації, ІТ та інжинірингу. Він є головним розробником проекту національної стратегії «Індустрія 4.0», координатором руху 4.0, автором численних аналітичних оглядів та policypapers як «Індустрія 4.0 в машинобудуванні», «Галузеві дорожні карти цифрової трансформації», «Модель інноваційних екосистем промислових хайтек», «Ландшафт інноваторів 4.0 в Україні», «Модель кластерів ІАМ» тощо. Велика частина цих методичних напрацювань реалізується силами спільноти АППАУ й Олександр, як ген. директор,  має цілісний, узагальнений погляд щодо результатів цих проектів та подальших перспектив розвитку Індустрії 4.0 в Україні.

Вебінар організований Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки «ПРООН в Україні».

Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/gmOpijG
Додаткова інформація за тел.: +380 (61) 233 11 72, моб.: +380 (50) 484 1197, e-mail: oso@cci.zp.ua