Discovery 4.0. 1-ша зустріч – Позиції українських інноваторів в VR/AR

Головний фокус дискусій в клуб Discovery 4.0 направлений на розкриття позицій українських інноваторів в нових технологіях Індустрії 4.0. Кожна зустріч включатиме презентації та дискусії про поточний стан інноваторів, спільні виклики в розвитку, позиціонування на світовій арені.

Стосовно VR/AR – на поверхні кілька тез. По перше, ми знаємо, що це 1 з найбільш динамічних сегментів Індустрії 4.0 в світі. В Україні ми бачимо типовий стан розвитку ранньої стадії: ще малий попит від місцевих промисловців, відповідно мала кількість інноваторів 4.0 в цій області. Але чи означає це «слабкі позиції в світі?» Радше «ні»: є інший драйвер, який називається «глобальні ринки». В перелік 15 top software developers від Clutch в 2018 входили 4 українські розробники. Є також багато інших, менш відомих інноваторів, які мають чималий досвід в not-industrial applications, і який швидко переноситься в промислові сектори.

Отже, в клубі Discovery 4.0 4 березня ми будемо проясняти картину про все це детально.

В програмі:

  1. Про клуб Discovery4.0 – цілі та завдання, річна програма (Олександр Юрчак, АППАУ)
  2. Презентації інноваторів Індустрії 4.0
    • IT-Enterprise (Олександр Михайлов)
    • Sensorama (Кирило Покутний)
    • BOOST-VR (Ігор Стародубов)
  3. Панельна дискусія «Виклики. Позиціонування. Переспективи розвитку».

Зустріч пройде в HUB 4.0 за адресою пер. Ярославський 1/3 з 18:00 до 21 години.

Вартість квитка – 300 грн.

Реєестрація –  за посиланням.

Детальніше про спікерів:

Олександр Юрчак

Ген. директор АППАУ. АППАУ є фундатором руху Індустрії 4.0 в Україні. З 2016 року Олександр координує роботу руху, є його незмінним лідером та ідеологом, в 2018 був лідером команди розробників Національної стратегії Індустрії 4.0.

Олександр Михайлов

Системний архітектор IT-Enterprise (м. Київ), team lead по напрямку VR/AR. IT-Enterprise є першим розробником в Україні, хто розпочав масово пропонувати застосунки VR/AR для промислових замовників в застосуваннях предиктивного обслуговування.

Кирило Покутний

Cпівзасновник Sensorama Labs (м. Київ). Компанія працює на ринку з 2010 року і є лідером напрямку VR/AR в Україні, ініціатором проектів як Sensorama Academy, 1-го лендскейпу інноваторів VR/AR та інших. В 2018 ввійшла в проект DTEK й разом з білоруською Teslasuit презентувалась в рішенні навчального застосунку в енергетиці на виставці в Las Vegas.

Ігор Стародубов

Співзасновник BOOST-VR (м. Харків). Компанія має великий досвід в створенні VR/AR рішень саме для промислових застосувань – таких як стенди, навчання персоналу, тренажери, симулятори нештатних ситуацій тощо. BOOST-VR тісно співпрацює з інститутом промислового дизайну та Центром 4.0 м. Харкова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *