До АППАУ приєднується група компаній АІМ

Група компаній АІМ (Агентство Індустріального Маркетингу) займається фінансовим аудитом (в тому числі розробкою документації з трансфертного ціноутворення) та аналітикою. Компанія займалась аналітикою з 1997 року, за цей час сформувався Big data ядро, з нормалізованих, пов’язаних, верифікованих даних  наповнених з багатьох доступних платних та безкоштовних джерел.

Це дозволило компанії ефективно впроваджувати аналітичні інструменти в роботу підприємств. За останні роки підприємство модернізувалось та розробило систему аналітики від об’єкту будівництва до макроекономічного аналізу. Також, працюємо над своїми інструментами аімар – ІТ проєкт, карта будівельних об’єктів, геомаркетинг – інструмент регіональної аналітики, invilum – аналітика міжнародних ринків із застосуванням сучасних економічних моделей. 

Крім того, в 2015 році з початку заснування такого напряму як трансфертне ціноутворення в Україні – АІМ включились в розробку документації та звітності. В цьому напрямку компанія досягла значних успіхів, так зародився напрям аудиту. 

Наша задача – забезпечити підприємства усім спектром даних, необхідних для прийняття правильних управлінських рішень. Таким чином розвивати та промотувати український бізнес, будувати успішну країну. 

Контакти:

aimarketing.info/uk
aimap.aimarketing.info/uk
корпоративний телефон: +380665928181