Екосистеми в промислових хай-тек: Синергія. Інтернаціоналізація. Інновації. Make the right choice

В Україні, як гриби, ростуть різноманітні хаби і разом з ними – кількість молодих інноваторів. Й хоча досі ще дуже мало з них мають відношення до промислових застосувань, тренд безумовно буде поширюватись і на них.

Але наразі вже видно 3 ключові проблеми:

 1. хаби та інші нові утворення не здатні забезпечити синергію у взаємодії гравців, цілісність їх екосистем
 2. в розвитку інновацій вони, а також різноманітні гравці хай-тек слабо використовують можливості інтернаціоналізації та міжнародної допомоги,
 3. не працює або є дуже слабким головний зв’язок – з промисловими підприємствами в Україні.

В результаті більшість молодих інноваторів спрямовують свої зусилля в інші екосистеми – і як правило, це закордонні ринки.
Ці питання будуть головними на наступній конференції ВІТ-2017, що відбудеться в Києві 21 вересня.

В програмі:

 • 13-00 Вступне слово (організатори)
 • 13-05 Аналітика АППАУ, бізнес-кейси про наші екосистеми та взаємодію гравців в промислових хай-тек (Юрчак О.В., ген. директор АППАУ)
 • 13-30 Європейські підходи та рішення / модель I4MS Ukraine (К. Криволоп, Ю-В. Блавт, Civitta)
 • 14-10 Актуальні пропозиції для інноваторів 4.0 в Horizon2020 та інших фондах (І. Кульчицький, Агенція європейських ініціатив)
 • 14-30 Євро-стандарти: представлення напрацювань в ТК 185 «ТУ та критерії порівняння постачальників в області АСУ ТП. Як оцінювати інноваторів» (М. Романов , АППАУ – С. Онищенко, УкрГазВидобування)
 • 15-00 – перерва
 • 15: 20 Панельна дискусія «Як прискорити інтернаціоналізацію українських промислових хай-тек та покращити їх доступ до євро-фондів» (К. Криволап, Ю. Нікітін, В. Матюшко, І. Кульчицький)
 • 16:00 Закінчення семінару

Більш детальна інформація про подію за цім посиланням

Місце проведення: Україна, м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6, блок В (ст. м. «Шулявська»), конгрес-хол арт-готелю «Космополітъ», 5 поверх

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *