Форум «Цифрова економіка: МСБ на шляху до автоматизації»

21-22 травня у виставковому центрі «Козак-Палац» (м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70б) відбудеться форум «Цифрова економіка: МСБ на шляху до автоматизації». Захід організовує Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя, заснований на базі Запорізької торгово-промислової палати за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу. Партнер заходу – Асоціація Промислової Автоматизації України.

Форум має на меті створити дискусійний майданчик для фірм-розробників обладнання та програмних рішень щодо автоматизації виробництва та підприємств, що вже впровадили ці технології або планують це зробити у найближчому майбутньому.

Перший захід «Цифрова економіка: від індустріального до інформаційного суспільства» був організований Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя у минулому році. Нові технології, які пропонує науково-технічний прогрес з метою підвищення продуктивності праці, виходу на закордонні ринки, розвитку підприємства об’єднали більше 200 учасників. Це представники не тільки Запорізького, а й інших регіонів України: промислові підприємства та комунальні установи Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Одеської, Харківської, Хмельницької областей. До Запоріжжя завітали фахівці у сфері електронних комунікацій, промислової модернізації, ІТ-автоматизації, керівники підприємств, на яких впроваджуються цифрові технології, загалом – 28 експертів.

Практичними прикладами впровадження автоматизованих систем та інноваційних технологій поділяться провідні вендори та системні інтегратори, серед яких – члени АППАУ, – «Інфоком Лтд» (м. Запоріжжя), “Азов-контролз” (м. Маріуполь), “Контрон-Україна” (Київ), “ГігаКлауд” (м. Київ), партнер член руху Індустрії 4.0 “Іматек“, “Тріада-зварка” (м. Запоріжжя). Також буде ряд партнерів – як “Держпромзовнішекспертиза” (м. Київ). Активну участь у форумі взяли представники вищих навчальних закладів, науковці.

Цього року організатори планують розширити аудиторію заходу: запланована участь підприємців різних секторів економіки: машинобудування, металообробки, легкої промисловості, переробки харчових продуктів.

В рамках форуму буде підписаний Меморандум про співпрацю та створення кластеру “Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування” в Запорізькому регіоні.

Також велику увагу планується приділити «success stories» – успішним історіям компаній Запорізького регіону, які вже впровадили системи автоматизації виробництва та обліку баз даних. Зокрема, ми очікуємо на окремі матеріали нашого провідного члена АППАУ, запорізький “Інфоком Лтд” в області безпілотного наземного транспорту.

Участь – безкоштовна. Запрошуємо!

РЕЄСТРАЦІЯ

ПРОГРАМА

За додатковою інформацією звертайтеся за електронною адресою bsc-zp@e-tpp.org або за телефоном+38 (061) 233-11-72, (050) 484-11-97.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *