Без Ганновера. І що натомість?

Маємо визнати, друзі, що відміна Ганновера відчувається в нашій спільноті Індустрії 4.0. Квітень та травень в нас були традиційно переповнені репортажами, блогами, оглядами тощо по Hannover Messe. Дякуючи «Ріттал Україна», з 2014 по 2019 ми робили новини та тренди світової Індустрії 4.0 доступними для сотень та тисяч фахівців з України. І це ж треба, щоб так «потрафило» – АППАУ вперше виграла грант під цю виставку, ми будували в рази більш амбіційні плани по розвитку… і ось прийшов коронавірус…

Рішення нашого грантодавця щодо подальшої долі проекту ще немає. Але мова в цьому пості про інше. Якщо Ганновер був тим драйвером, який задав і ритм, і напрями розвитку – то що зараз, в 2020 ми пропонуємо замість нього? Тобто, що може бути тією мотивуючою та надихаючою подією, коли весь світ на карантині й до осені, очевидно, ніяких подій не передбачається?

Видається на те, що мотивувати ми маємо самі себе. Тобто, наразі ми не бачимо іншого варіанту, ніж проведення великого віртуального івенту з максимальними можливостями нетворингу, презентацій наших членів та їх кращих кейсів, також – висвітлення кращих світових кейсів та тенденцій тощо – і все це в онлайн.

Виконавча дирекція АППАУ планує такий івент на кінець травня. Враховуючи специфіку віртуальних конференцій, ми припускаємо що цікавіше буде робити не 1 день, а радше 3-5 днів інтенсивних 3-х годинних сесій на різні теми впродовж 1 тижня.

Звісно, крім традиційних тем, ми хочемо додати актуальні теми сьогодення, адже недаремно світ говорить сьогодні про «наступну нормальність».

Отже, які теми ми бачимо? – нижче ми даємо перелік можливих блоків питань. Просимо наших читачів коментувати ці теми, розширювати їх, визначати свої преференції. Можливі інші теми – задавайте! Ми також просимо наших членів асоціації бути проактивними в пропозиціях своїх доповідей на вказані або дотичні теми – чекаємо! Пишіть на info@appau.org.ua

[democracy id=”3″]

 

Пишіть нам на info@appau.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.