Графік головних подій АППАУ на 1-ше півріччя 2017

Конференції (семінари – форуми – вебінари й т.п.), одним словом – events, – є ключовим інструментом в політиці АППАУ в просвіті, розповсюдженні кращих практик, обміну досвідом та консолідації учасників ринку. Публікуємо попередній графік подій на 1-е півріччя 2017 року, де АППАУ є учасником, партнером або організатором.

Подій багато, тому ми даємо деякі орієнтири щодо участі, а також примітку І4.0 що означає пряму відповідність тематиці руху «Індустрія 4.0 в Україні».

Лютий

 • 3 лютого – вебінар «Як налагодити співпрацю ВНЗ з ринком».  З метою покращення обмінів по співпраці між учасниками ринку, ми регулярно представляємо кращі практики в цій сфері – як оффлайн, так і онлайн. Цього разу головним нашим гостем буде Віктор Єгоров, доцент кафедри автоматизації виробничих процесів Одеської академії харчових технологій (ОАХТ)
 • 10 лютого – семінар: співпраця Індія – Україна в хай-тек, І4.0 (організатор АППАУ та індійське посольство). Захід планується в рамках програми EXPOREC, вхід – по запрошенням, доповіді англійською. Рекомендовано для  системних інтеграторів, інжинірингових компаній та розробників в хай-тек, хто планує розширювати експортні напрямки.
 • 15-16 лютого, м. Покровськ – Східний освітній форум (організатор – ДонТУ). Одна з ключових подій для освітян початку року. Тематика – реформування системи освіти. Рекомендуємо для керівництва ВНЗ, членів АППАУ, а також всіх, хто шукає співпраці з ВНЗ.
 • 16-17 лютого, м. Київ – виставка-конференція Smart Building, І4.0 (організатор – виставкова компанія MONET). Одна з небагатьох подій на тему Smart Building – для всіх спеціалістів в цій сфері.

Березень

 • 10-11 березня, м. Київ – тренінг по маркетингу для членів АППАУ (ВНЗ та інтегратори) (організатор – АППАУ). Маркетинг та комунікації більшості наших ВНЗ та інтеграторів знаходиться на нульовій відмітці. Тому цей тренінг – саме для них. Безкоштовно для ВНЗ і за не велику оплату для інших.
 • 16 березня, м. Київ – форум лідерів АППАУ, І4.0Традиційний, щорічний форум для директорів членів АППАУ та інших учасників ринку АСУТП. Форум завжди розглядає ключові виклики ринку та шукає на них спільні відповіді – must be для відвідування тими, хто прагне розвитку.
 • 23 березня, м. Київ – тренінг для експертів клубу i-Control (організатор – АППАУ). Ми запустили клуб в січні, – до кінця березня будемо мати вже встановлені формати кращих практик просвіти та освіти ринку. Тому тренінг – воркшоп для всіх експертів клубу i-Control призваний розділити ці практики між всіма учасниками.

Квітень

 • 10-11 квітня – тренінг по ISA 88 (IEC 61512), І4.0 (організатори – АППАУ, НУХТ). Тема розробляється в деталях з минулого року – маса напрацювань від Олександра Пупени, доцента кафедри АКІТ НУХТ вже доступні публічно. Цей тренінг є логічним продовженням систематизації знань в області АСУ ТП рецептурних, та періодичних процесів. Must be для інтеграторів та кінцевих замовників з харчової, фармацевтичної та інших галузей, де потрібна часта зміна рецептури.
 • 11-14 квітня – виставка EIA-2017, м. Київ (організатор Euroindex). Традиційна №1 українська виставка промислової автоматизації. Теми цього року, що плануються разом з АППАУ – технології 4.0 в енергетиці та питання кібер-безпеки.
 • 24-28 квітня – Hannover Messe, Ганновер, Німеччина, І4.0. Традиційна №1 європейська та світова виставка промислової автоматизації та ІТ в Німеччині. Цього року АППАУ планує разом з членами детальне висвітлення виставки у всіх аспектах.
 • 25-27 квітня – конференція «рішення ІТ-АСУ для інфраструктурних об’єктів», м. Славутич (організатори – ЧАЕС та Славутицька філія КПІ). Для тих, хто не їде в Ганновер – саме час в Славутич. Чудова атмосфера, участь всіх ланок місцевої влади, чимало енергетиків, відвідування ЧАЕС, ну а головне – тематика та хакатон хай-тек для завдань інфраструктурних об’єктів.

Травень

 • 18-19 травня – тренінг по ISO 22400 (організатор – АППАУ). Тренінг по системі виробничих КРІ призначений для кінцевих замовників підприємств. Планується разом з російським центром MES систем.
 • 31 травня – форум BIT-2017, І4.0 м. Дніпро (організатор CIS-Events). Традиційний травневий форум в Дніпрі промислових АСУ-ІТ, де АППАУ веде секцію по автоматизації. Велика кількість учасників, місцевих підприємств – гарантована.

Червень

 • Захід на тему 4.0 (в роботі)
 • 22-23 червня – конференція Product Management for Innovation: Manufacturing & Hi-tech (організатори – АППАУ та B2B Ukraine). Продуктовий менеджмент – від розробки до просування промислових та хай-тек продуктів – є ключова дисципліна для інновацій. Однак висококваліфікованих продакт менеджерів мало в промислових сегментах, керівництв приділяє цьому мало уваги й проф. стандарти не встановлені. Конференція покликана змінити ситуацію в цій області.

Щодо просвітніх та інформаційних вебінарів – їх графік в підготовці. Просимо членів АППАУ давати свої пропозиції щодо тематики та виступів – ми плануємо майже щотижневі вебінари по ключовим темам розвитку та співпрац. 3 лютого відбудеться вебінар на тему “Як налагодити співпрацю ВНЗ з ринком“, де ми покажемо як подібна співпраця організована в Одеській академії харчових технологій.

********

Графік попередній – можливі зміни, й ще будуть доповнення по іншим, новим заходам. Дійсно подій багато, тому наша рекомендація щодо критеріїв вибору наступна: орієнтуйтесь на відповідність вашим цілям та планам розвитку 2017 – це найголовніше. Звісно для цього їх потрібно мати. Далі – місце проведення, бюджет та тематику (для якого рівня аудиторії організатори щось планують). Щодо останнього – в деталізованих анонсах АППАУ, ми обов’язково це будемо вказувати та деталізувати. До скорих зустрічей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *