Графік подій АППАУ до кінця 2018 року

Осінній діловий сезон обіцяє бути дуже насиченим – подій на будь-який смак чи вимоги, – дійсно багато. Пропонуємо найкращі, де приймають участь АППАУ, наші члени та партнери.

15-16 вересня3-ій Interpipe TechFest – найбільший технічний фестиваль України. Вперше тут представлено IT-Enterprise, й відразу зі своїми новими розробками як застосунки AR/VR. Також вперше пара членів АППАУ Interpipe + IT-Enterprise демонструють на єдиному стенді передові досягнення 4.0 у виробництві.

20 вересня – вебінар «Початок DX: головні помилки інноваторів та як їх уникнути». Організатор – АППАУ. Будемо говорити про помилки інноваторів та їх причини на різних рівнях – від policies makers, розробників і до кінцевих замовників. Але також про те – як їх уникати та виправляти.

20 вересня — Міжнародний Гранд Форум «Навколо Хмари. Навколо ЦОД. Навколо IP. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Автоматизації» у Києві. В рамках BIT-2018 ви зможете дізнатися і обговорити з колегами та представниками провідних вендорів актуальні питання і тенденції, що пов’язані з використанням хмарних та IP-технологій, інфраструктурою та використанням даних, відкрити для себе «Інтернет речей».

4-5 жовтня – відкриття Центру 4.0 в Харкові. Співорганізатори – АППАУ, ХАІ та ПАТ «ФЕД». Це другий Центр 4.0 (1-ий – був Одесі), що має на меті створення регіонального осередку Індустрії 4.0. Очікується до 100 чол, буде багато членів та партнерів АППАУ.

18 жовтня – конференція «Індустрія 4.0 в фармації». До 200 учасників, тех. директорів та спеціалістів провідних фарм. компаній України. Виконавча дирекція АППАУ прийме участь в круглому столі та виступить з доповіддю.

18-19 жовтняКиївський Міжнародний Економічний Форум (КМЕФ). Ключова тема цього року – Цифрова трансформація (DX). Провідні економісти та політики будуть обговорювати вплив та готовність до DX цілого ряду секторів – від транспорту, агро, фінансів й до промисловості.

2 листопада – круглий стіл в Одесі «Створення регіональної екосистеми промислових хайтек: взаємодія ВНЗ з ринком». Круглий стіл пройде в рамках ярмарки роботодавців, що щорічно збирає в ОНАХТ десятки промислових підприємств. Програма – в підготовці.

14-15 листопада – відкриття Центру 4.0 в КПІ. Дати попередні (точно буде відомо до кінця вересня)

20-24 листопада – черговий, щорічний промисловий форум в Києві. В рамках нього проходить декілька подій, де АППАУ є організатором або партнером

  • 20 листопада – конференція ВНЗ на Промисловому форуму
  • 21 листопада – виступ 4-х провідних членів АППАУ на стенді МОН

4 грудня – конференція «Продуктовий менеджмент та маркетинг». Організатори – клуб B2B Ukraine та АППАУ, – збирають близько 120 продуктових менеджерів та їх керівників з різних секторів промисловості та промислових хайтек. Програма – в підготовці.

12 грудня – конференція «Кадри для Індустрії 4.0: поточний стан, виклики та перспективи розвитку». Тематика конференції будується навколо найбільш актуальних викликів кадрових питань в промислових хайтек. Запрошуються керівники, директори HR, провідні фахівці. Програма – в підготовці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *