Графік подій АППАУ на листопад

Листопад є піком ділової активності для учасників нашої спільноти. Виставки, форуми, регіональні події, круглі столи та страт. сесії – широкий спектр подій для фахівців та керівників.Головні події місяця структуровані за двома категоріями.

А. Найбільші форуми та виставки

  • 8-9 листопада– найбільший економічний форум країни – КМЕФ. Він збере близько 2000 гостей з 30 країн світу та 110 спікерів. Цифрову трансформацію, і не тільки в промисловості, будуть обговорювати на панельних дискусіях міністри, керівники компаній та провідні розробники. Для членів АППАУ передбачені знижки.
  • 4 – 15 листопада – Другий Український Індустріальний Тиждень (#ДУІТ). Це серія регіональних заходів по 22 регіонам України з метою демонстрації кращих практик оновленої, сучасної промисловості. Проходить під егідою Кабінету Міністрів України. Члени АППАУ запрошуються до активної участі в них. Програма по регіонам – от-от на сайті проекту.
  • 22 листопада – 1-ий загальноукраїнський та східноєвропейський форум Індустрії 4.0 Trans4Mation. Програма – стадії завершення. Організатор – IT-Enterprise, український лідер руху 4.0 планує залучити до 500 перших осіб з України, а також чисельних зарубіжних учасників. АППАУ є стратегічним партнером. З приводу знижок для членів АППАУ – звертайтесь до виконавчої дирекції.

 В. Круглі столи, стратегічні сесії, обговорення

Запрошуємо до участі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *