Графік подій АППАУ та партнерів на грудень

Оновлений графік подій для нашої спільноти на грудень

4 грудня – конференція «Еволюція виробничих підприємств» пройде в Києві в форматі конкурсу 2 сторін, – замовники будуть визначати як команди розробників відреагували на типові завдання, що були попередньо виставлені. Охоплені 2 сегменти – зерносховищ – елеваторів, та металургії. АППАУ є партнером заходу.

4-5 грудня – конференція “Проект вуличного освітлення в м. Мень” (Чернігівська обл). Проводить мерія міста та директор члена АППАУ ТОВ “Синергія” Андрій Сухорябов. Цікаво та корисно для всіх партнерів хто працює в муніципальній сфері. Проект є також свіжим кейсом програми #ДієвеПартнерство, деталі – на конференції.

7 груднячетвертий українсько литовський форум в Києві, що проводить УСПП, – цього разу в ньому звучатиме тема Індустрії 4.0. АППАУ є партнером події. Корисно для тих, хто шукає партнерів в міжнародній співпраці з ЄС.

7 груднякруглий стіл в КПІ – в рамках підготовки відкриття Центру 4.0. Вперше наші експерти Ради 4.0 будуть давати синтез стану технологій 4.0 в Україні за напрямами та сегментами, й систематизувати свої очікування до Центрів 4.0. Захід рекомендований для лідерів думок та експертів в русі 4.0. Організатор – АППАУ.

11 грудня – конференція «Нова індустріалізація: спільні дії бізнесу та уряду» – «подія яку так довго чекали» – сказано в анонсі. Дійсно, чи зможе Володимир Гройсман нарешті сказати нам всім, що конкретно уряд планує робити з масою кризових явищ в промисловості, чи буде вже затверджена нова Промислова стратегія? – Організатор ТПП України. – Для широкого кола зацікавлених осіб.

17 грудня – тренінг-практикум «Маркетинг та розвиток бізнесу: вирівнювання» – спец. тренінг для членів АППАУ по вирівнюванню підходів, інструментарію, кращих практик тощо по відношенню до головних напрямів розвитку асоціації. Програма – згодом. Must be для керівників МСБ, керівників та менеджерів з маркетингу, продажу та розвитку бізнесу наших членів.

20-21 грудня – стратегічна сесія «Регіональна стратегія 4.0» в м. Дніпро. Приймають участь всі головні стейкхолдери – мерія, ОДА, головні промисловці, університети, науковці, агенції розвитку. АППАУ – співорганізатор заходу. Головний консультант – TUM International. Участь – виключно по запрошенням.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *