Графік подій на травень

Скоригований графік подій АППАУ на травень включає наступні події виглядає наступним чином:

  • 14 травня – мітап НДІ-Енергетичні холдинги: розгляд дослідницьких напрацювань та інновацій 4.0 для Енергетики. ДетальнішеУчасть – по запрошенням.
  • 17 травня – 2-га зустріч клубу Discovery 4.0(спільнота технічних експертів), по темі «3D: адитивне виробництво та проектування в машинобудуванні» – лендскейп та позиціонуваня українських розробників для промисловості”, Київ, HUB 4.0. Детальніше.
  • 20 травня – круглий стіл – перша зустріч учасників проекту «Дорожня карта цифрової трансформації в Харчовій та переробній промисловості», м. Київ. Орієнтована на учасників проекту, що стартує в АППАУ.  Участь по запрошеннях та для учасників проекту. 
  • 21-22 травня – конференція «Інноваційні екосистеми промислових хайтек», м. Запоріжжя. Планується відвідання великих підприємств. Організатор – Запорізька ТПП, АППАУ – партнер та співорганізатор контентної частини. Попередній анонс.
  • 28 травня – третя сесія Strategist 4.0 на тему “Інструменти стимулювання та розвитку інновацій в Індустрії 4.0 – світовий бенчмарк”, Київ, HUB 4.0. Анонс.

Запрошуємо до участі в заходах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *