Команда IT-Enterprise завершила автоматизацію процесів рекрутингу для найбільшого в Україні виробника домашніх товарів

Команда української продуктової IT-Enterprise успішно завершила автоматизацію процесів рекрутингу для найбільшого в країні виробника домашніх товарів — корпорації “Біосфера” (Фрекен БОК, Smile, PRO service, Novita, Vortex, Eventa тощо). Команда була залучена замовником для того, щоб зв’язати та підпорядкувати всі компанії й підрозділи єдиним цифровим стандартам й бізнес-процесам щодо виконання рекрутинг-завдань. 

Таким чином, HR та IT департаменти корпорація “Біосфера”, залучивши фахівців IT-Interprise за 4 місяці вивели процеси по роботі із персоналом на новий рівень ефективності, що дозволить розвивати, посилювати команду та залучати до роботи найкращих фахівців галузі. 

“Викликає повагу, що попри всі ризики команда “Біосфера” продовжує інтенсивно впроваджувати сучасні рішення, і ми бачимо, що компанії-лідери роблять сильну ставку на цифровізацію як на один з базових елементів збереження і розвитку бізнесу”, — відзначив Олег Щербатенко, СЕО IT-Enterprise. 

Впродовж роботи над проєктом були впроваджені такі рішення “Рекрутингу від IT-Enterprise”, які дозволяють швидко формувати власну базу кандидатів і співробітників:

  • додавання вподобаних кандидатів у свою базу з сайтів пошуку роботи та із соціальних мереж;
  • публікація вакансій на сайтах пошуку роботи та в соціальних мережах;
  • отримання інформації щодо результатів спілкування з кандидатами;
  • регламентація бізнес-процесу підбору персоналу від формування “заявки на підбір персоналу” до “наказу прийняття на роботу”;
  • інформування учасників бізнес-процесу з підбору персоналу про хід роботи над закриттям вакансії;
  • аналітика процесу підбору персоналу в різних розрізах: за рекрутерами, за посадами, за періодами тощо.

Починаючи від 2018 року компанія входить до ТОП-100 найдорожчих українських брендів.

Асортимент корпорації “Біосфера” налічує понад 1 000 найменувань продукції. “Біосфера” експортує продукцію до країн Східної, Центральної та Північної Європи, до Середньої та Центральної Азії, Південної Америки та Африки.

Українська продуктова компанія IT-Enterprise є лідером по автоматизації процесів в сегменті великий корпоративний бізнес і великі державні компанії, восени 2022 року відзначила своє 35-річчя, продовжує другий етап впровадження ERP-систему в АТ Укрпошта. З початку повномасштабної війни у 2022 році команда здійснила низку критично важливих для країни проєктів спільно з АТ Укрзалізниця, допомогла бізнесам релокуватися. Активно проводить цифрування бізнес-процесів українських та іноземних компаній, залучена низкою військкоматів для автоматизації процесів. 

Вперше в рішенні Рекрутинг для корпорації “Біосфера” та за активної участі її команди, реалізована схема підбору персоналу у режимі “Прив’язка до профілів посад” і делегування повноважень узгодження “заявок на підбір персоналу”.

Детальніше з кейсом можна ознайомитися тут.