До АППАУ приєднується компанія «Клінкманн Україна»

«Клінкманн Україна» – це товариство зі 100% іноземним капіталом, що є постачальником програмного забезпечення і засобів автоматизації для автоматизації процесів на виробництвах.

Компанія зареєстрована в 2004 році у м. Києві, успішно працює і розвивається.

«Klinkmann Ukraine» – є центром компетенції програмних продуктів компанії AVEVA (включаючи рішення, які раніше називалися Wonderware) котра є законодавцем промислового програмного забезпечення і зосередила в своєму портфоліо вирішення повного циклу: від проектування до повноцінного управлінню активами підприємства.

Unitronics – це піонер у виробництві і проектуванні ПЛК з вбудованим HMI і точками В/В, які відповідають різним вимогам: від простих до великих систем автоматизації. Єдине середовище розробки для HMI і ПЛК. Безкоштовне ПО і технічна підтримка.

Команда технічної підтримки Klinkmann Ukraine надає консультації на найвищому рівні, ми прагнемо максимально наблизити свої рекомендації по експлуатації до потреб клієнта. Своїм клієнтам ми пропонуємо навчання з можливістю здобуття сертифікату і іншу технічну підтримку.

Рішення і послуги від Klinkmann Ukraine допомагають клієнтам підвищити якість продукції і поліпшити.

Наші клієнти – це великі і малі компанії України різних форм власності.

Більше інформації про ТОВ «Клінкманн Україна» Ви можете отримати на нашому сайті.

В рамках АППАУ компанія готова розвивати партнерство з іншими членами організації в рамках своїх напрямків діяльності.