Програма АППАУ на березень

Місячна програма є традиційно насиченою – й на різні смаки та інтереси учасників нашої спільноти. Кожен може вибрати своє.
Отже, що нас чекає:

  • 1 березня – великий круглий стіл в HUB 4.0 по створенню інноваційних екосистем за участю ВНЗ та НАНУ, що проводить Агенція Європейських Інновацій. В тому числі, там буде розглядатись «кейс АППАУ» – тобто, яким чином ми створюємо свою інноваційну екосистему. Час проведення: 9:30-14:00. Реєстрація вже закінчена, але раптом комусь дуже потрібно – питання можна вирішити.
  • 5 березнязібрання технічного комітету 185. Традиційно тут обговорюються плани на період, звітуються по виконаній роботі. Цього разу інтерес представляє просування по темам МЕК 62443, ISO 22400 – де реально є певні зсуви. Інтересу до події додає активність великих замовників, що там будуть.
  • 13 березнякруглий стіл в Харкові щодо створення місцевої інноваційної екосистеми промислових хайтек. Він пройде в Національному аерокосмічному університеті ім. Жуковського. Серед учасників – ХАІ, ХНУРЕ, УКРДУЗТ, Овен, Радміртех, Залізничавтоматика, місцевий офіс «Фенікс Контакт» та інші учасники АППАУ та спільноти 4.0.
  • 17 березня – «Технічний день автоматизації», тема засідання дуже цікава – «які типові помилки ми робимо – аналіз та кращі практики в цій області».
  • 22 березня відбудеться вебінар на якому АППАУ представить всі головні напрямки розвитку на 2018. Вебінар корисний для всіх членів АППАУ з точку зору підсумків всіх попередніх заходів та дискусій щодо планування на 2018 (яких насправді вже багато). Відповідно, кожен учасник спільноти зможе побачити власні пріоритети синхронізації дій. І, звісно, вебінар зручний по формату для всіх хто цінує свій час, але хоче бути в курсі подій АППАУ.
  • 23 березня в КПІ відбудеться важлива нарада щодо створення нової координаційної Ради руху 4.0. На відміну від попереднього складу, де було більше представників ІТ-сектору, оновлена Рада буде значно розширена за рахунок представників промисловості, машинобудування, НАНУ.
  • 27-28 березня – відразу 2 заходи пройдуть в ці дні за участю АППАУ. Продовження європейського індустріального дня буде цього разу в форматі matchmaking cluster exchange – в Києві зберуться 50 кластерів, включно з європейськими. Але також в ці дні у нас буде візит польської делегації по проекту обмінів кластерів ІоТ. 28 березня в HUB 4.0 відбудеться великий круглий стіл на тему розвитку кластерів ІоТ “Україна-Польща“.
  • 30 березня – інший регіональний круглий стіл, – цього разу в Івано-Франківську. Тема та сама що й в Харкові – як прискорити процеси консолідації на місцевому рівні, одночасно краще інтегруючись в національні програми 4.0 та АППАУ. Звісно – контекст тут зовсім інший, й перш за все учасникам круглого столу належить відповісти на питання, чи має Івано-Франківський університет нафти й газу амбіції стати в перспективі загальнонаціональним центром компетенцій в Нафтогазовому комплексі.

Всі заходи є безкоштовними для членів АППАУ.

Також вже можна реєструватись на великий форум машинобудівників в Харкові що пройде 4 квітня. Хоча ціна там висока, але з іншого боку – де ще побачиш всіх перших осіб найбільших машинобудівних підприємств.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *