Програма АППАУ на березень

Місячна програма є традиційно насиченою – й на різні смаки та інтереси учасників нашої спільноти. Кожен може вибрати своє.
Отже, що нас чекає

  • 1 березня – великий круглий стіл в HUB 4.0 по створенню інноваційних екосистем за участю ВНЗ та НАНУ, що проводить Агенція Європейських Інновацій. В тому числі, там буде розглядатись «кейс АППАУ» – тобто, яким чином ми створюємо свою інноваційну екосистему. Час проведення: 9:30-14:00. Реєстрація вже закінчена, але раптом комусь дуже потрібно – питання можна вирішити.
  • 5 березнязібрання технічного комітету 185. Традиційно тут обговорюються плани на період, звітуються по виконаній роботі. Цього разу інтерес представляє просування по темам МЕК 62443, ISO 22400 – де реально є певні зсуви. Інтересу до події додає активність великих замовників, що там будуть.
  • 13 березнякруглий стіл в Харкові щодо створення місцевої інноваційної екосистеми промслових хайтек. Він пройде в Національному аерокосмічному університеті ім. Жуковського. Серед учасників – ХАІ, ХНУРЕ, УКРДУЗТ, Овен, Радміртех, Залізничавтоматика, місцевий офіс «Фенікс Контакт» та інші учасники АППАУ та спільноти 4.0
  • 17 березня – «Технічний день автоматизації», тема засідання дуже цікава – «які типові помилки ми робимо – аналіз та кращі практики в цій області»
  • 27-28 березня – відразу 2 заходи пройдуть в ці дні за участю АППАУ. Продовження європейського індустріального дня буде цього разу в форматі matchmaking cluster exchange – в Києві зберуться 50 кластерів, включно з європейськими. Але також в ці дні у нас буде візит польської делегації по проекту обмінів кластерів ІоТ. Тому більш детально про заходи в ці дні ми повідомимо пізніше.
  • 30 березня – інший регіональний круглий стіл, – цього разу в Івано-Франківську. Дещо інша тематика, але головне залишається – як прискорити процеси консолідації на місцевому рівні, одночасно краще інтегруючись в національні програми 4.0 та АППАУ.

Всі заходи є безкоштовними для членів АППАУ. Декілька додаткових вебінарів та тренінговий захід – на етапі завершення, інформація буде.

Також вже можна реєструватись на великий форум машинобудівників в Харкові що пройде 4 квітня. Хоча ціна там висока, але з іншого боку – де ще побачиш всіх перших осіб найбільших машинобудівних підприємств.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *