Програма EXPOREC – підтримка експортерів від АППАУ

Щороку Україна втрачає експорт в Росію та країни СНД. Сектор машинобудування за останні 2 роки  впав в 9(!) разів, металургія – майже в 2 рази. Точні цифри невідомі, але очевидно що цей тренд стосується також інжинірингових компаній. Що натомість?  На фоні падіння внутрішнього ринку в Україні, очевидно, що питання експорту – більш системного, організованого стає ключовим викликом для наших Системних Інтеграторів (СІ) та машинобудівників (ОЕМ).

Програма EXPOREC

Для СІ та ОЕМ АППАУ створила спеціальну програму, кінцевою метою якої є прискорення входу чи переорієнтації наших експортерів в нові географічні регіони та сегменти ринку. 3 кити концепції цієї програми

  1. Аутсоурсинг ключових та глибоко спеціалізованих для експорту  послуг – як маркетинг, виявлення попиту та пошук клієнтів, нетворкінг, юридичне обслуговування. Вам не потрібно все це створювати в себе – ми надаємо повний пакет послуг в цих сферах.
  2. Спеціалізація саме на продуктах-ринках високих технологій в промисловості – ми знаємо, що таке АСУ ТП та машинобудування
  3. Спільно кошт  – СІ та ОЕМ об’єднуються в програмі і тому значно знижують вартість експортних послуг з розрахунку на 1-го учасника програми

Послуги для учасників програми EXPOREC

1. Експортний маркетинг 

o Дослідження ринку, вибір цільових сегментів та клієнтів

o Адаптація пропозиції цінності до конкурентного середовища, меседжи та УТП

o Програми лідогенерації (пошуку потенційних клієнтів): регіональні та по вибраній базі замовників

o Створення спеціалізованого контенту, покращення пропозиції на вашому веб-сайті

2. Розвиток бізнесу – початкові контакти з цільовими клієнтами

o Постійне оновлення баз проектів по регіонам та галузям

o Окрема база даних по грантовим проектам та євро-фондам

o Нетворкінг / база  великих міжнародних генпідрядників

o Площадки держзакупівель

o Партнерські послуги по сертифікації та отриманню ліцензій

3 Інші сервіси

o Юридичне обслуговування (консультації щодо створення зарубіжний філій тощо, супроводження договірної роботи, представництво інтересів в державних органах)

o Мовна підтримка, переклади

o Організація подорожей та В2В– зустрічей на різних рівнях

В наданні вказаних послуг  ми частково розраховуємо на власний ресурс, але також створюємо мережу партнерів з кращих провайдерів вказаних послуг в Україні.

Головні переваги програми

  1. Швидкість виходу на нові ринки: за рахунок спеціалізованих, професійних послуг та знання ринків високих технологій ви отримуєте доступ до потенційних замовників набагато швидше.
  2. Скрочення витрат на 20-50%: в порівнянні з іншими агентствами чи власними інвестиціями, ви можете значно економити на послугах – особливо враховуючи модель спільно кошту
  3. Ефективність доступу до кращих проектів: проектний фокус та база проектів – є головною перевагою програми EXPOREC

Вступ в програму  EXPOREC

Хто може стати учасником програми:

  • Системні інтегратори АСУ ТП та ІТ
  • Інжинірингові компанії
  • Машино-  приладобудівні підприємства
  • ІТ-компанії що працюють в області industrial applications

Вартість послуг: програма знаходиться в початковій фазі розгортання, початковий внесок – 20 тис грн. Ця вартість покриває  початкові послуги по створенню сайту, бази міжнародних проектів, адаптації вашої пропозиції та контенту, участь в 3-5 заходах в Україні. Важливо знати, що вартість залежить від їх кількості учасників програми. Чим нас більше – тим дешевша вартість з розрахунку на учасника.

По всім питанням – звертайтесь за е-адресою  igor.gavrylov@appau.org.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.