Програма подій на травень

Травень – вже традиційно підводить підсумки Ганновера та починає серію регіональних та галузевих подій.

Отже, що нас чекає в цьому місяці:

  • 10 травня відбудеться вебінар для учасників проекту ІІоТ – в першу чергу, ВНЗ та Інтеграторів, хто вже працює на вибраними юз-кейсами.
  • 14 травнязвітна зустріч по Ганноверу. Прекрасна нагода для учасників події поділитись своїми враженнями, а для тих хто не був – взнати про останні тенденції Індустрії 4.0 – і не тільки. Це також must be подія для координаційної ради 4.0 та експертів по напрямкам. Організатор – АППАУ.
  • 19 травнядні ТДА в НУХТ на тему розвитку MES. Смілива й цікава ініціатива з точку зору вибору теми, – адже досі в Україні ще не було жодної бізнес-конференції на тему MES. Організатор – кафедра АКІТ, НУХТ.
  • 23-24 травня – конференція «Цифрова економіка» в Запоріжжі. Декілька круглих столів, відвідання «Мотор-Січ» – і все це в рамках виставки «Металургія. Машинобудування». Рекомендуємо прийняти участь всім нашим членам та партнерам з Центрального регіону. Організатор – Запорізька ТПП, АППАУ – партнер заходу.
  • 23-24 травня – конференція «Технологія для проектування та виробництва в машинобудуванні» в Києві, яку проводить компанія Аркада. В програмі – доповіді про CAD/CAM/CAE від компаній Autodesk, DS Solidworks Corporation, Dassault Systemes, 3D Systems.  По датах – це накладка з Запоріжжям, але звісно тут є ясна орієнтація на фахівців та користувачів САПР в машинобудуванні. АППАУ – партнер заходу.

Конференція по проекту ІІоТ (з польськими партнерами) переноситься на червень.

Програма може змінюватись – слідкуйте також за новинами АППАУ в наших групах на Фейсбук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *